• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-8585-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار لرستان:

مردم نگران پروژه بهارستان نباشند/ شهرداری توان تامین اعتبار پروژه‌ را ندارد

استاندار لرستان گفت: مردم نگران پروژه بهارستان نباشند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر سیدموسی خادمی در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه بهارستان اظهار کرد: بخش عمده‌ای از کار انجام شده و مشکل اساسی این است که شهرداری توان تامین اعتبار پروژه‌ تعریف شده را ندارد چراکه درآمد آن نزدیک به ۱۰۰ و ۱۲۰ میلیارد تومان بوده و این یک پروژه نیز همین مقدار گرفته است.

وی ادامه داد: پیمانکار بین ۴۰ تا ۵۰ میلیارد طلب دارد و شهرداری نیز نمی‌تواند آن را پرداخت کند. در همین راستا روی کار، مهندسی ارزش انجام دادیم و بخشی از پول و روش‌های اجرا را اصلاح کردیم.

خادمی بیان کرد: همچنین چند تقاطع را باز کردیم تا مردم کمتر اذیت شوند و با تزریق نقدینگی به پروژه روند ساخت را سرعت دادیم.

استاندار لرستان گفت: امروز هم نزدیک به ۲ میلیارد تومان نقدینگی برای آن تصویب شد؛ همچنین قرار است دستگاه‌های مختلف نیز کمک کنند تا کار زودتر جمع شود.

وی با بیان اینکه به طور مثال آسفالت از پیمانکار اصلی گرفته شده و به سازمان همیاری داده خواهد شد، اضافه کرد: همچنین برای روشنایی آن، برق نیز کمک می‌کند تا این پروژه به نتیجه برسد.

خادمی گفت: هم‌اکنون این پروژه مسئله زیادی ندارد و مردم خیلی نگران آن نباشند چون‌که کار تمام شده و تنها ممکن است تبعات بعدی مربوط به بدهی‌های شهرداری به پیمانکار باشد و باید کمک کنیم که آنها نیز پرداخت شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: