• چهارشنبه ۲۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-7485-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران:

محرومیت‌زدایی احساس تکلیف سپاه است

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران، سپاه را سازمانی برای دفاع انقلاب دانست و گفت: محرومیت‌زدایی احساس تکلیف سپاه است .

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سردار محمدرضا نقدی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ملت ما چهل سال گل کاشت و دنیا را دچار تحول کرد، اظهار کرد: ملت ما یک جهان پر از ظلم و ستم و تاریک را بیدار کرد .

وی با بیان اینکه در رژیم پهلوی یک دیکتاتور بی‌اطلاع و کم‌سواد در راس حکومت بود، افزود: ملت ما با رویکرد اسلامی حرکت ملی خود را شروع و پیشرفت‌های زیادی به برکت استقلال حاصل شد .

نقدی با بیان اینکه کشور ایران در مسابقه پیشرفت از همه کشورها جلو زد، اضافه کرد: از تجربیات چهل ساله نظام اسلامی ایران برای پیشرفت و توسعه کشور استفاده شود .

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با بیان این مطلب که هر جا به شاخص‌ها، معیارها و فرمول‌های انقلابی‌گری عمل کردیم پیشرفت حاصل شد، اظهار کرد: هر جا به شاخص‌های انقلاب عمل نکردیم عقب ماندیم .

وی با اشاره به اینکه اگر به دنبال فروش نفت باشیم رفاه آن موقت و بعد از آن با تلاطم‌های اقتصادی مواجه خواهیم بود، تصریح کرد: راه‌کار حل مشکلات اقتصادی کشور این است که با تجربه گرفتن انقلاب به ارزش‌های انقلاب برگردیم .

نقدی سپاه پاسداران را سازمانی برای دفاع انقلاب دانست و گفت: محرومیت‌زدایی احساس تکلیف سپاه است کمااینکه رهبری معظم انقلاب اسلامی از ۱۰ هزار گروه جهادی تجلیل کردند .

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه استکبار جهانی دچار تناقض است، تصریح کرد: استکبار جهانی از یک طرف می‌گوید انقلاب ایران تمام شد و از طرفی می گوید ایران می‌تواند در مدت ۱۲ روز تمام خاورمیانه را در اختیار بگیرد .

وی با ذکر این مطلب که ملت ایران در قلب آزادیخواهان جهان است، ادامه داد: بسیج الهام‌بخش کشورهای دنیاست هر کشوری برای آزادی قیام می‌کند شبکه‌ای مثل بسیج را ایجاد می‌کند که نمونه آن حشدالشعیی عراق، ارتش مردمی سوریه، انصار‌الله یمن و حزب‌الله لبنان است برگرفته از الگوی بسیج است .

نقدی گفت: خط پیروزی بسیج تا آزادی کل بشریت از ظلم و ستم پایان ندارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: