• چهارشنبه ۲۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-6388-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پدر مارال مردانی:
حال روحی دخترم خوب نیست/ با کلاه کاراته هم اجازه مسابقه ندادند

پدر مارال مردانی، جودوکار 16 ساله که در المپیک جوانان اجازه شرکت در مسابقه به او نداده بودند، می‌گوید: دخترم برای موفقیت در این رقابت‌ها خیلی تمرین کرد و سختی کشید.

رضا مردانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: دخترم برای اینکه در المپیک جوانان موفق شود، روزی 5 تا 6 جلسه تمرین می‌کرد و خیلی سختی کشید.

وی ادامه داد: در اینکه نمی‌تواند در رقابت‌ها شرکت کند، چیزی به ما نگفته بودند و حتی روز وزن‌کشی هم در این مورد صحبت نشده بود اما روز مسابقه نگذاشته بودند، روی تاتامی برود.

مردانی یادآور شد: خودم چون که احتمال می‌دادم اجازه ندهند با مقنعه روی تاتامی برود، برایش یک کلاه کاراته گرفته بودم اما با آن کلاه هم مانع مسابقه شده بودند و تنها شرط آنها، شرکت در مسابقات بدون حجاب بوده که دخترم قبول نکرده و ارزش‌ها برایش جایگاه ویژه‌ای دارد.

مردانی گفت: دخترم در این مدت درس و خیلی دیگر از مسائل را آن‌طور جدی نگرفته بود و فقط تمرکزش را روی موفقیت در المپیک جوانان گذاشت اما نشد.

وی با بیان اینکه نمی‌دانم مقصر اینکه به ما اطلاع نداده بودند چه کسی است، افزود: حال روحی دخترم خوب نیست و  از اینکه نتوانسته مسابقه بدهد، ناراحت است.

مردانی بیان کرد: امیدوارم توسط مسئولان شرایطی فراهم شود تا دختران ایرانی کمافی سابق با حجاب اسلامی در عرصه‌های ورزشی شرکت کرده و خوش بدرخشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: