• جمعه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-7614-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دولت الکترونیک؛ نیاز جامعه امروزی

مدیرکل شرکت پست لرستان گفت: کاهش ترددهای زایر و جلوگیری از فساد اداری از دستاوردهای اجرای طرح جی‌نف توسط شرکت پست است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، محمد ناظری، در دیدار کارکنان شرکت پست  استان با آیت‌الله میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در لرستان، با اشاره به اینکه ایران یکی از با سابقه‌ترین عضو اتحادیه جهانی پست است، تصریح کرد: در حال حاضر اتحادیه جهانی پست دارای ۱۹۲ عضو  است که اعضای آن فعالیت‌های خود را براساس قوانین و مقررات اتحادیه انجام می‌دهند.

وی افزود: به واسطه گستردگی فعالیتی که در این اتحادیه وجود دارد ۱۷ مهر به عنوان روز جهانی پست و در ایران هفته‌ای به نام پست نامگذاری شده است.

ناظری جایگاه پست استان را در زمینه شاخص مورد ارزیابی شرکت و رضایت‌مندی مشتریان مطلوب و رضایت‌بخش دانست و عنوان کرد: در جهت تحقق اهداف مورد نظر مردم، خدمات پستی هم زمان با نیاز جامعه و پیشرفت تکنولوژی ارائه انجام می‌شوند.

مدیرکل شرکت پست لرستان نیاز جامعه امروزی را تحقق و اجرای دولت الکترونیک برشمرد و بیان کرد: بواسطه داشتن اطلاعات کدپستی ده رقمی که در اختیار پست، مسئولیت و اجرای دو پروژه اقتصاد مقاومتی جی نف و سیماک که در راستای اجرای دولت الکترونیک به پست واگذار شد.

وی شفاف‌سازی، کاهش فساد اداری، کاهش رفت و آمدهای زائد شهری و بین شهری، اتلاف وقت و انرژی، استانداردسازی آدرس اماکن پستی و داشتن پرونده الکترونیکی واحد در حوزه املاک را از مزایای اجرای پروژه‌های جی نف و سیماک برشمرد و یادآور شد: در شش ماهه اول سالجاری ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار مرسوله توسط پست استان جابجا شده است که این بیانگر این نکته است که به همین مقدار ترددهای غیرضروری و زائد کاسته شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: