• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-7314-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده انتظامی لرستان:

وظیفه امروز هر ایرانی حفاظت از عرصه‌های ملی و انفال است

فرمانده انتظامی لرستان  گفت: وظیفه امروز هر ایرانی حفاظت از عرصه‌های ملی و انفال است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سردار محمد مهدیان نسب در دیدار با مدیر کل منابع طبیعی استان با تقدیر از عملکرد این اداره کل در امر حفاظت از منابع طبیعی و جلوگیری از تخریب و تصرف اراضی ملی، اظهار کرد: برای توفیق بیشتر در حفاظت از منابع طبیعی و اراضی ملی، همکاری نیروی انتظامی برای صیانت از این منابع و مواهب در لرستان افزایش می‌یابد.

وی تصریح کرد: وظیفه امروز هر ایرانی حفاظت از عرصه‌های ملی و انفال است و ما به‌عنوان سرباز نظام و بر اساس فرامین فرماندهی کل قوا، حراست از عرصه‌های ملی را وظیفه خود می‌دانیم و آماده‌ایم در این زمینه هر گونه همکاری با اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان را داشته باشیم.

در ادامه این دیدار مدیر کل منابع طبیعی لرستان گفت: اقتدار و صلابت نیروی انتظامی، اقتدار نظام جمهوری اسلامی است و  ناجا  با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانه  خود همواره در راستای  ایجاد امنیت و آسایش مردم،  همواره جان‌نثاری کرده است.

شیرزاد نجفی با اشاره به همکاری نزدیک نیروی انتظامی در مبارزه با سوداگران طبیعت بیان کرد: تعامل این نیرو با اداره کل منابع طبیعی استان ضرورتی انکارناپذیر بوده و تا بتوانیم در امر مبارزه با فرصت‌طلبان در این حوزه به شایستگی عمل کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: