• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-6384-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

میزان مشکلات فعالین اقتصادی با شرکای خود کمتر از دو درصد است

رئیس اتاق بازرگانی لرستان گفت: میزان مشکلات فعالین اقتصادی با یکدیگر یا با شرکای خود کمتر از دو درصد است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حسین سلاح‎ورزی در ستاد اجرای سیاست‎های اقتصاد مقاومتی شهرستان الیگودرز اظهار کرد: در بررسی که انجام دادیم میزان مشکلات فعالین اقتصادی با یکدیگر یا با شرکای خود کمتر از دو درصد است.

وی تصریح کرد: همه مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی ناشی از اختلافاتی است که با دستگاه‎های اجرایی دارند.

این مسئول ادامه داد: بیشترین اختلاف واحدهای تولید با بانک‎ها، تامین اجتماعی و اداره مالیات است.

سلاحورزی افزود: اینکه در کشور در کمتر از سه ماه اتفاقاتی مانند بالارفتن قیمت ارز، مشکلات وارداتی، حمل و نقل و تحریم‎ها اتفاق می‎افتد و خارج از عهده عملکرد مدیران اقتصادی است، حاکمیت باید در این شرایط به حمایت از آنها بپردازد تا مشکلاتشان تا حدودی حل شود.

نائب رئیس اتاق ایران خاطرنشان کرد: در سطح ملی سازمان تامین اجتماعی و امور مالیاتی لرستان را موظف کردند که در سال 97 درآمدی مشخص داشته باشند ولی این امکان وجود ندارد که سقف درآمد در نظر گرفته برای این سازمان‎ها در لرستان به دلایل مختلف محقق شود و این سازمان‎ها مجبورند از واحدهای تولیدی مشکل دار حمایت نکنند.

وی یادآور شد: برخی موضوعات حاکمیتی مانند تعیین درآمد برای واحدهای تولیدی و مشکلات قضایی باعث شده که مشکلات واحدهای تولیدی بیشتر شود.

سلاح‎ورزی گفت: از آنجایی که مقام معظم رهبری تفویض اختیاری به سران سه قوه داشته‎اند، پیشنهاد می‎شود متن پخته‎ای نگارش شود و برای ستاد عالی سران سه قوه فرستاده شود تا واحدهای تولیدی که امکان بازگشت به تولید را دارند و مشکلات خارج از اراده‌شان بوده، فرصت مجددی داده شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: