• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-5385-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده انتظامي لرستان مطرح کرد:

آموزش یک‌پنجم جمعيت استان توسط پليس / كاهش 14 درصدي تصادفات

فرمانده انتظامي لرستان با اشاره به كاهش 14 درصدي تصادفات جاده‌ای گفت : بايد با تلاش و همفكري به دنبال كاهش تصادف باشيم .

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سردار حاجی محمد مهديان نسب در همايش راهوران محله با اشاره به این‌که یک‌پنجم جمعيت استان توسط پليس اين فرماندهي آموزش داده‌شده‌اند، افزود : بايد با نگاه ما نگاه واحد و همفكري و تلاش مضاعف به دنبال كاهش تصادف باشيم .

فرمانده انتظامي استان با تأکید بر این‌که وسايل نقليه نظير تراكتور و موتور نبايد در جاده‌های اصلي تردد كنند چون اغلب حادثه‌ساز هستند تصريح كرد : بايد در نگهداري جاده‌ها دقت كنيم چراکه يك كشته هم در جاده‌ها اضافه و نگران‌کننده است .

به گفته سردار مهديان نسب خانواده‌ها بايد به فرزندان تذكر دهند كه از وسيله نقليه درست استفاده كنند .

اين مقام انتظامي استان ادامه داد : راهوران محله همياران پليس هستند كه هم می‌توانند تذكر دهند و هم در كاهش تصادفات نقش‌آفرینی كنند.

فرمانده انتظامي استان در ادامه مهم‌ترین عامل تصادفات جاده‌ای را عامل انساني خواند و افزود : بايد از همه ظرفیت‌های فرهنگي در اين راستا استفاده شود ضمن این‌که نياز است رانندگان وسايل نقليه قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي را رعايت كنند تا شاهد كاهش چشمگير تصادفات باشيم .

وي با اشاره به این‌که در حوزه آموزش همگاني توسط پليس استان 96 هزار بروشور آموزشي تهيه و در بين مردم توزیع‌شده است گفت : ما همه خدمت گذار مردم هستيم و به آن افتخار می‌کنیم .

مهديان نسب در پايان با بيان این‌که راهوران با استفاده از فرهنگ امربه‌معروف و نهي از منكر كمك شاياني در كاهش تصادفات دارند از جمعي از راهوران محله تجليل كرد .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: