• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-5085-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استانداری لرستان:
10 پروژه در بحث الکترونیک به بهره‌برداری خواهد رسید

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: تا پایان مهرماه سالجاری 10 پروژه در بحث الکترونیک به بهره‌برداری خواهد رسید.

گودرز امیری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، در مورد بروکراسی بانک‌ها در استان اظهار کرد: ما هم منتقد بانک‌ها هستیم اما انتقاد ما از بابت عدم انجام کار مدیران نیست بلکه محدودیت‌های قانونی بوده و در برخی جاها قوانین دست و پاگیر است.

وی اضافه کرد: اینجاست که کار بانک‌ها سخت می‌شود، از یک طرف باید تعامل با ارباب رجوع داشته باشند و از طرف دیگر باید کارشان را قانونی انجام دهند که با برخورد نهادهای نظارتی مواجه نشوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان افزود: البته نهادهای نظارتی هم حق دارند و چنانچه بخواهند این مهم را رها کنند ممکن است هر اتفاق ناگواری بیفتد، پس هم نظارت لازم است و هم قانون‌گرایی اما در جاهایی باید قانون اصلاح شود به عنوان مثال بند «و» تبصره 16 تاریخ اجرای آن تا پایان شهریور ماه بوده است اما دیر برای اجرا ابلاغ شد و این کار بانک‌های استانی نبوده بلکه در سطح کشور بوده است.

امیری گفت: اگر کسی در جاهایی با بانک‌های استان مشکل دارند ما هم جلسه می‌گذاریم، هم بررسی می‌کنیم و هم جواب شفاف می‌دهیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه به منظور شفاف‌سازی بیشتر تا پایان مهر ماه سالجاری 10 پروژه در بحث الکترونیک به بهره‌برداری خواهد رسید، افزود: تجارت الکترونیک در استان برای مصرف تولیدات مورد توجه قرار گیرد.

معاون امور اقتصادی استانداری لرستان اضافه کرد: در حوزه اشتغال روستایی استان نیز 111 میلیارد تومان تسهیلات جذب شده و 50 میلیارد تومان نیز طرح آماده قرارداد داریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: