• پنجشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-4185-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی‌فقیه در لرستان مطرح کرد:

پرچم‌داری و پیشگامی بسیج در محور مقاومت

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: بسیجی پرچم‌دار محور مقاومت است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، آیت‌الله سیداحمد میرعمادی در دومین اجتماع بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) که در دهکده المپیک خرم‌آباد برگزار شد، این اجتماع بزرگ بسیج را نمایش اقتدار و ایستادگی دانست و اظهارکرد: تنها عنوانی که همه اقشار جامعه را دور خود جمع کرده بسیج است و از رهبر تا فرد عادی جامعه به بسیج افتخار می‌کنند.

بسیج مایه امید دوستان و بیم‌ناکی دشمنان

وی بسیج را قدرت عظیم مردمی، امیدبخش و گره‌گشا عنوان کرد و با بیان این مطلب که بسیج مایه امید دوستان و بیم‌ناکی دشمنان است، تصریح کرد: صحنه امروز این اجتماع بسیجیان باز دیگر دشمنان را مایوس کرده است.

بسیج در یک دست قرآن و در دست دیگر سلاح ایمان دارد

آیت‌الله میرعمادی بسیج را پرچمدار محور مقاومت دانست و اضافه کرد: بسیج در یک دست قرآن و در دست دیگر سلاح ایمان دارد و از دستاوردهای انقلاب دفاع می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عرصه جهاد را میدان رزم بسیجیان عنوان کرد و با اشاره به اینکه خداوند در قرآن مومنان را دعوت به سه نوع جهاد اصغر، جهاد اکبر و جهاد کبیر کرده است، جهاد را غیر از جنگ دانست و گفت: دفاع مقدس است چرا که برای حق و عدالت است و بسیج در میدان جهاد در تمام عرصه‌ها حضور فعال داشته است.

امام جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه تفکر بسیج پیروزی را برای ملت ایران به ارمغان آورده است، ادامه داد: در جهاد علمی بسیجیان با برخورداری از ایمان توانستند به پیشرفت‌هایی دست پیدا کنند که دشمنان سر تعظیم فرود آورند.

این مفسر قرآن کریم با ذکر این مطلب که جهاد اکبر حضور در میدان جهاد است، ادامه داد: اگر در عرصه سیاست تفکر بسیجی توانست قدرت شرق و غرب را از بین ببرد برای این است که اتکای بسیج به قدرت لایزال الهی است.

وی با اشاره به این‌که انقلاب اسلامی یاوران با بصیرت مانند بسیج دارد که هر زمان نیاز به حضور باشد آماده هستند، تصریح کرد: در این اجتماع بار دیگر انسجام بسیج به نمایش گذاشته شد.

آیت‌الله میرعمادی در بخش دیگری از سخنانش افزود: دشمن ما را از تحریم اقتصادی می‌ترساند غافل از اینکه با تفکر بسیجی اقتصاد را بر اساس دین تنظیم می‌کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: عظمت ملت ایران آن است که یک محور برای وحدت دارد و آن وجود مقام معظم رهبری است.

امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به این‌که دشمن تلاش می‌کند تمام توان خود را به کار گرفته تا بتواند آسیبی به انقلاب وارد کند اما کور خوانده است، تصریح کرد: تفکر بسیجی تمام نقشه‌های دشمنان را بر هم زده توطئه‌ها را خنثی و چشم فتنه را کور کرد.

این مفسر قرآن کریم با ذکر این مطلب که تفکر بسیج داعش را شکست داد، اضافه کرد: تفکر بسیج تحریم اقتصادی دشمن را خواهد شکست و با سیاست اقتصاد مقاومتی زمینه پیشرفت را فراهم خواهد کرد.

وی با اشاره به این‌که تفکر بسیجی این است که هرگز تن به سازش نمی‌دهد، تصریح کرد: پیام این اجتماع این است که ما پای انقلاب ایستاده و تن به ذلت نمی‌دهیم و  پیام این اجتماع این است که ما با تبعیت از رهبر فرزانه از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران دفاع می‌کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: