• پنجشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-3785-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار لرستان:

اختصاص 15 میلیارد به گردشگری/ بدبینی‎ها نسبت به توسعه استان کم شده است

استاندار لرستان گفت: امسال 15 میلیارد تومان اعتبار به بحث گردشگری استان اختصاص یافت.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سید موسی خادمی در نشست با تولیدکنندگان استان اظهار کرد: گردشگری جزو محورهای توسعه استان است ولی باید پای کار بیایم.

وی با بیان اینکه در برخی از موارد درجه هتل‎های استان غیر واقعی است، ادامه داد: برخی از این هتل‎ها استاندارهای لازم را ندارند. به عنوان مثال یک هتل چهار ستاره معیارها و استاندارهای لازم را برای چهارستاره‎ بودن ندارد و این قضیه استان را از نظر مسافر و گردشگر بدنام می‎کند.

خادمی اضافه کرد: ما طرح و ایده‎های گردشگری را حمایت می‎کنیم و وظیفه دولت زمینه‎سازی و ایجاد زیرساخت‎‌هاست. بخش خصوصی باید صنعت گردشگری را در استان توسعه دهد و دولت نقش کمررنگ‎تری در این قضیه دارد.

استاندار لرستان با اشاره به هتل صخره‎ای خرم‎آباد تصریح کرد: این هتل حمایت می‎شود و از بانک هم پیگیر مشکلات آن هستیم.

وی یادآور شد: امسال حدودا 15 میلیارد تومان اعتبار به بحث گردشگری اختصاص دادیم و دنبال کار قلعه فلک‎الافلاک هستیم. سال گذشته برای آزادسازی قلعه 30 میلیارد دادیم و همه این کارها را برای توسعه گردشگری استان انجام می‎دهیم.

استاندار لرستان خاطر نشان کرد: مجموعه استان در حمایت از توسعه گردشگری هماهنگ است و بدبینی‎هایی که در این خصوص وجود داشته، دیگر وجود ندارد.

وی گفت: نیاز است که بخش خصوصی در استان حمایت خود را از توسعه گردشگری انجام دهد و ما قول می‎دهیم که حمایت‎های لازم را انجام دهیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: