• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-2488-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ملی‌پوش نجات غریق در بخش ساحلی:
در پارک تمرین می‌کنم!

عضو تیم ملی نجات غریق در بخش دوهای سرعت ساحلی می‌گوید: به‌علت نبود زمین ساحلی در لرستان چاره‌ای جز تمرین در پارک آن‌هم بدون مربی ندارد!

سجاد زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: رقابت‌های جهانی نجات غریق آبان ماه در "آدلاید" استرالیا برگزار می‌شود و از لحاظ آمادگی در شرایط خوبی قرار دارم.

وی ادامه داد: حدود هفت ماه است که در خرم‌آباد بدون مربی تمرین می‌کنم و با توجه به شرایط کار سختی برای رقابت‌های جهانی دارم.

زارعی با بیان اینکه در ماده 90 متر سرعت و 4 در 90 متر تیمی شرکت می‌کنیم، تصریح کرد: در لرستان زمین ساحلی نداریم و به اجبار در پارک تمرین می‌کنم و این درحالیست که باید برای رقابت‌های جهانی شرایط مهیا باشد.

این ورزشکار لرستانی با بیان اینکه لیگ دو و میدانی امسال را از دست دادم، اضافه کرد: قرار بود با تیم آسان پرداخت در لیگ شرکت کنم که به‌خاطر حضور در رقابت‌های جهانی و برای اینکه با آمادگی کامل به استرالیا بروم، قید لیگ را زدم.

وی تأکید کرد: تمام تمرکزم را روی موفقیت در رقابت‌های جهانی گذاشته‌ام و برای آن انگیزه زیادی دارم.

زارعی گفت: تنها حمایتی که از من شده این بود که در مراسم بدرقه ورزشکاران لرستانی اعزامی به بازی‌های پاراآسیایی، دو میلیون تومان نیز مثل آنان به من دادند و انتظار حمایت بیشتری دارم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: