• دوشنبه ۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-2487-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فعالیت 500 هزار بسیجی در سپاه لرستان

فرمانده سپاه لرستان از برگزاری اجتماع ۲۵ هزارنفری بسیجیان لرستان با عنوان «اجتماع بزرگ عاشورائی سپاهیان محمد رسول‌الله» در لرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سردار مرتضی کشکولی در جلسه هماهنگی برگزاری اجتماع عاشورائی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص)  اظهار کرد: اجتماع بزرگ بسیجیان با عنوان سپاهیان محمد رسول‌الله، ۱۲ مهر در محل دهکده المپیک خرم‌آباد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این اجتماع با حضور ۲۵ هزار نفر بسیجی فعال برگزار می‌شود به فعالیت ۱۶۰ هزار بسیجی فعال و ۴۰۰ هزار بسیجی عادی در سپاه لرستان اشاره کرد و گفت: روحیه جهادی در دستگاه‌ها برای انجام فعالیت‌های زیرساختی اجرای این مراسم قابل‌تحسین است.

کشکولی با ذکر این مطلب که محور امروز جنگ دشمن، جنگ روانی است، ادامه داد: ما در داخل وضعیت خوبی داریم و دشمنان با جنگ روانی به دنبال مخدوش کردن ذهن مردم هستند.

فرمانده سپاه لرستان با بیان اینکه در این همایش کار رسانه‌ای هم صورت می‌گیرد، تصریح کرد: ۲۳ قشر بسیجی در این همایش حضور دارند این در حالی است که ۱۱ کمیته برای برگزاری این اجتماع تشکیل‌شده است

وی اقدامات کمیته فرهنگی اجتماع بزرگ عاشورائی سپاهیان محمد رسول‌الله را تهیه بسته فرهنگی، پیش‌بینی سخنران و مداح و نصب بنرهای جایگاه و فضاسازی محیطی دانست و افزود: ۵۱ گردان بیت‌المقدس در سپاه لرستان وجود دارد که هر گردان ۲۳۴ نفر است این در حالی است که از هر گردان یک دسته برای مدیریت بحران پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: