• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-2387-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مطرح کرد:

نبود توجه به مطالبات مردمی؛ اولین مانع پیشرفت انقلاب اسلامی

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با تشریح عمده‌ترین دستاوردهای دوران دفاع مقدس اظهار کرد: اولین مانع پیشرفت انقلاب عدم توجه به مطالبات مردم است کمااینکه مقام معظم رهبری همواره بر توجه به مطالبات مردم تأکید دارند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حجت‌اله ناصرپور در جمع خبرنگاران ضمن تقدیر از اطلاع‌رسانی برنامه‌های دفاع مقدس در لرستان، تصریح کرد: اصحاب رسانه برنامخ‌های هفته دفاع مقدس در لرستان را به نحو شایسته اطلاع‌رسانی کردند.

وی با اشاره به این‌که در آستانه چهلمین سال درخشش انقلاب اسلامی هستیم، به دستاوردهای عمده دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: فروپاشیدن اشرافی‌گری اولین دستاورد دفاع مقدس بود چراکه اگر رفتار رزمندگان در دوران دفاع مقدس را ببینید آثار اشرافی‌گری را نمی بینید.

ناصرپور با ذکر این مطلب که در دوران‌ پهلوی حاکمیت به نیابت از آمریکا مزدوری می‌کرد، ادامه داد: اما امروز انقلاب اسلامی ایران در اوج سربلندی است و نیابت هیچ کشوری را ندارد چراکه استقلال از دیگر دستاوردهای شاخص دوران دفاع مقدس است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با تشریح موانع و چالش‌هایی که در پیشرفت انقلاب ایجاد می‌شود، تصریح کرد: اولین مانع پیشرفت انقلاب عدم توجه به مطالبات مردم است کمااینکه مقام معظم رهبری همواره بر توجه به مطالبات مردم تاکید دارند.

وی مانع دوم پیشرفت انقلاب اسلامی ایران را قبیله‌گرایی سیاسی دانست و افزود: در قبیله‌گرایی سیاسی یافراد به جای اینکه به مردم خدمت کند به فکر منافع حزبی و سیاسی هستند که این امر آفت پیشرفت انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

ناصرپور مردمی نبودن مسئولین و فراموش کردن جهت اهداف امام را از موانع پیشرفت انقلاب اسلامی ایران دانست و افزود: وحدت و انسجام و کار برای مردم اهداف انقلاب اسلامی است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان حوزه هنری را جمع‌هایی دانست که وابستگی جناحی ندارد و با ذکر این مطلب که حوزه هنری لرستان با دلسوزی به انقلاب خدمت می‌کند، تصریح کرد: در این نمایشگاه دستاوردهای زیبای انقلاب و پیام‌های ایثار به نسل آینده معرفی می‌شود.

وی با اشاره به این‌که عده‌ای می‌گوید ایثار فقط در دوران دفاع مقدس است، ادامه داد: ایثار و شهادت مانند صدقه جاریه همواره جاری است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: