• شنبه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-1887-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

لرستان هنوز طرح جامع گردشگری ندارد!

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان بر ضرورت تدوین طرح جامع گردشگری استان در اسرع وقت تأکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر مرادپور در دیدار با مدیرکل و جمعی از کارکنان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با اشاره به اهمیت انجام کار کارشناسی شده گفت: در صورت انجام کارها به صورت سلیقه ای درصد موفقیت کم می‌شود که گردشگری نیز از این قاعده مجزا نیست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان تصریح کرد: طرح جامع گردشگری لرستان در اسرع وقت تدوین شود و در تدوین آن این نکته مدنظر قرار گیرد که با تغییر شرایط دچار مشکل اجرایی نشده و از هدف خود دور نگردد.

در این دیدار مهندس قاسمی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان نیز از تلاش‌های دکتر مرادپور در راستای فراهم کردن زیرساخت‌های گردشگری در استان قدردانی کرد.

همچنین دکتر خجسته‌پور معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان در دیدار با مدیرکل و جمعی از کارکنان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گفت:

گردشگران مقاصد خود را با توجه فراهم بودن زیرساختها انتخاب می‌کنند.

وی افزود: امروزه صنعت گردشگری یکی از راه‌های افزایش درآمدهای ملی به شمار می‌رود و هر استانی موفق‌تر عمل کند شرایط بهتری خواهد داشت.

خجسته‌پور با اشاره به نقش توسعه زیرساخت‌ها در صنعت گردشگری گفت: گردشگران مقاصد خود را با توجه فراهم بودن زیرساخت‌ها انتخاب می‌کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری افزود: در خصوص معرفی ظرفیت‌های گردشگری کارهای خوبی از جمله جشنواره فرهنگی چارسوق، موسیقی و صنایع دستی انجام شده است.

خجسته‌پور تصریح کرد: لرستان یک استان امن برای گردشگران است که رضایتمندی مردم نشان‌دهنده این مهم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با تاکید بر ساماندهی تورهای گردشگری استان اظهار کرد: بایستی نسبت به برخورد قانونی با تورهای گردشگری غیرمجاز اقدام لازم صورت پذیرد.

در ابتدای این دیدار مهندس قاسمی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری از تلاش‌های دکتر خجسته پور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار به سبب همراهی و حمایت و همچنین مسائل مربوط با امنیت گردشگران قدردانی کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: