• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-588-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

والیبالیست سابق تیم ملی:

کولاکویچ سردرگم ارنج می‌کرد/ می‌توانستیم بهتر نتیجه بگیریم

والیبالیست سابق تیم ملی می‌گوید: کولاکویچ سردرگم ارنج می‌کرد و در بعضی مواقع می‌توانست تصمیم‌های بهتری بگیرد.

سعید مصطفی‌وند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: سطح رقابت‌های قهرمانی جهان واقعاً بالا بود و چند تیم فراتر از انتظار ظاهر شدند.

وی درباره عملکرد تیم ایران بیان کرد: به نظرم نتایج تیم ایران به ویژه در دور دوم می‌توانست بهتر باشد و انتظاری که مردم داشتند، برآورده نشد.

مصطفی‌وند ادامه داد: به نظرم سرمربی تیم ملی سردرگم ارنج می‌کرد و بعضی وقت‌ها انتظار داشتیم تصمیم‌های بهتری بگیرد. می‌توانست بیشتر به جوانان بازی بدهد که بدون اغراق عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند.

ملی‌پوش سابق تیم ملی گفت: وقتی تیمی جوانگرایی می‌کند، طبیعی است که تا مدتی نتیجه لازم را نگیرد ولی اگر جوانان بیشتر به بازی گرفته می‌شدند، بهتر بود.

وی در ادامه با بیان اینکه کادر فنی تیم ملی اگر ثبات داشته باشد، بهتر است، تأکید کرد: اگر قرار است بعد از کولاکویچ باز هم هدایت تیم ملی را یک خارجی به عهده بگیرد باید یک مربی قوی‌تر باشد تا به سمت بالا جهش داشته باشیم.

مصطفی‌وند با بیان اینکه مربی‌های ایرانی خوبی هم داریم که می‌توانند هدایت تیم ملی را به عهده بگیرند، تصریح کرد: پیمان اکبری و بهروز عطایی دو مربی جوان و به‌روز هستند که سابقه کار با تیم‌های ملی را هم دارند و از تجربه کافی برخوردار بوده و می‌توانند مثمرثمر باشند. یک زمان مرحوم حسین معدنی هدایت تیم ملی را به عهده داشت که خیلی خوب کار کرد و بعد از او، ولاسکو آمد و همین نشان می‌دهد که می‌توان به مربی‌های داخلی هم اعتماد کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید:

نظرات ارسال شده
میرزایی
1397/7/5  23:53:38
یکی از مهمترین ایرادات کولاکوویچ استفاده زیاد و بی رویه از عبادی پور بود که در تمام مسابقات بطور ثابت بازی کرد و حتی در کل 5 دقیقه هم تعویض نشد تاجاییکه در مسابقات آخر بسیار پر اشتباه ظاهر شد.
بهتر بود بجای وی از جوانان دیگری استفاده میکرد