• شنبه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-685-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس:

وضعیت لرستان در حوزه راه مناسب نیست/ اختصاص هفت میلیارد برای تونل اسپژ

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت لرستان در حوزه راه مناسب نیست.

علی رستمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، بیان کرد: برای بهسازی راه‌های روستایی، راهسازی و پروژه اسپژ بیش از 10 تا 12 درصد دستور وزرا را اخذ کردیم و علیرغم اینکه استاندار به آقایان تذکر دادند، هنوز کار خاصی انجام نشده است.

وی افزود: در دور مدیرکل قبلی راه و شهرسازی استان عزم جدی از مدیران استان و شهرستان علیرغم تأکیدات استاندار برای انجام این پروژه‌ها مشاهده نشد.

این نماینده مجلس ادامه داد: مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان قول دادند روند انجام پروژه‌های مذکور را شتاب دهند.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اراده جدی برای اجرای پروژه‌ها وجود ندارد و این درحالیست که دو ماه دیگر در فصل کار باقی مانده است و ناچاریم از طریق وزارتخانه اقدام کنیم و از ابزارهای قانونی برای انجام تعهدات آنها استفاده کنیم.

رستمیان افزود: با مدیرکل راه و شهرسازی استان نشست داشتیم، تعهدات قبلی را  گوشزد کردیم و قول دادند روند انجام پروژه‌ها عملیاتی و اجرایی شود اما هنوز اراده جدی برای کار ندیدم.

وی با بیان اینکه تونل اسپژ هم اکنون تعطیل است، بیان کرد: امسال هفت میلیارد تومان برای این پروژه گذاشته شده است.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی در مورد زیرگذر فیروزآباد گفت: متاسفانه نه تنها این پروژه بلکه وضعیت استان در حوزه راه مناسب نیست، چون جابه‌جایی مدیرکل راه و شهرسازی استان در بدترین زمان یعنی فصل کار رخ داد.

رستمیان با بیان اینکه هم‌اکنون جاده فیروزآباد به الشتر فعال است  و کار اجرایی آن شروع شده است، بیان کرد: همچنین تقاطع غیرهمسطح فیروزآباد فعال است.

وی با اشاره به اینکه جاده‌های روستایی و کریدور شمال غرب به جنوب تعطیل شده است، اظهار کرد: پیگیری کردیم وکمترین اعتبار را در این کریدور شمال غرب به جنوب به لرستان دادند در حالیکه به کردستان 800 میلیارد تومان اعتبار داده شده و ضروری است مجمع نمایندگان پیگیری و از وزیر سوال کنند چرا درصد پرداخت لرستان در حد صفر کردن مطالبات بوده است.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس بیان کرد: در بحث بهسازی جاده‌های روستایی 100 کیلومتر تعهد داشتند. در نورآباد-الشتر هم اکنون در حد تعطیل بوده یا یک پیمانکار آمده ماشین‌آلات را گذاشته اما هیچ کاری نکرده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: