• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-486-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان خبر داد:

برگزاری 17 کارگاه آموزشی برای متقاضیان طرح نوین مشاغل خانگی

معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان از برگزاری 17 کارگاه آموزشی برای متقاضیان طرح نوین مشاغل خانگی در استان خبر داد.

رحیم بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با اشاره به آخرین اقدامات انجام شده توسط جهاد دانشگاهی لرستان در راستای طرح نوین مشاغل خانگی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 9 کارگاه آموزشی برای متقاضیان طرح نوین مشاغل خانگی در استان توسط جهاد دانشگاهی و همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شده است.

وی بیان کرد: این کارگاه‌ها در رشته‌های انیمیشن، برنامه‌نویسی کامپیوتر، تابلو فرش، گلیم‌بافی، البسه محلی، بسته‌بندی سبزیجات، فراوری سبزیجات، تولید عسل و چرم برای متقاضیان برگزار و آموزش‌های لازم توسط پشتیبان‌های طرح ارائه شده است.

بیرانوند اظهار کرد: در این 9 کارگاه آموزشی طرح نوین مشاغل خانگی بیش از یک هزار نفر حضور داشته‌اند.

معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان یادآور شد: برنامه جهاد دانشگاهی در راستای ارائه آموزش‌های لازم به متقاضیان برگزاری 17 کارگاه آموزشی است که مابقی این کارگاه‌ها تا 15 مهر انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه با شروع این طرح 4492 نفر در استان در سامانه ثبت‌نام کردند، اضافه کرد: سهمیه استان 2700 نفر بوده که پایش کامل و جامعی از ثبت‌نام‌شدگان انجام شد.

این مسئول گفت: هدف طرح تکمیل و کنار هم گذاشتن زنجیره‌های تولید برای پایدارسازی و موفقیت طرح‌هاست.

وی تأکید کرد: با اجرای این طرح اشتغال پایداری برای افراد ایجاد می‌شود و ممکن است هر متقاضی تعدادی از اعضای خانواده را وارد این کار کند و اشتغال زنجیره ‎ ای به وجود آید .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: