• شنبه ۳۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-9514-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر امور شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی:

می‌خواهیم شبکه منسجم داشته باشیم

مدیر امور شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی گفت: می‌خواهیم یک شبکه منسجم داشته باشیم.

عبدالماجد حمیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، بحث توانمندسازی و رشد دانشجویان برحسب نیازهای جامعه و آینده کشور را طراحی و برنامه‌ریزی می‌کند.

وی ادامه داد: دانشجویان می‌توانند در این فضا، تجربه کسب کنند و برای مسیر شغلی یا اینکه بتوانند به‌عنوان کسانی که در مسیر توسعه کشور نقش‌آفرین باشند، آماده شوند.

حمیدیان اضافه کرد: به خاطر همین یکی از بحث‌های جدی این است که دانشجویان علاقه‌مند و کسانی که بتوانند در فضای جهاد دانشگاهی رشد کنند را شناسایی، جذب و با فعالیت‌ها آشنا کنیم تا بتوانند در این فضا خلاقیت و نوآوری‌ها ایجاد کرده و با ظرفیت جهاد کار را پیش ببرند.

وی با بیان اینکه قرار است یک شبکه منسجم داشته باشیم، تصریح کرد: این شبکه طراحی شده و ابتدای سال تحصیلی جدید جذب دانشجو در شعب و واحدهای استانی منتخب در دانشگاه‌های مختلف بر اساس علایق و نیازهایشان، سلسله آموزش‌هایی را در جهت توانمندسازی خواهیم داشت.

مدیر امور شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی تأکید کرد: دانشجویان باید توانمندی‌های خود را بشناسند و بدانند در چه حوزه‌ای توانمندتر هستند و بر اساس همان به کانون‌ها و گروه‌های دانشجویی موجود ورود پیدا کنند و یا در ظرفیت استان‌ها و شعب مختلف سازمان، گروه‌های جدید را برحسب آن چیزی که در دانشگاه‌ها دیده نشده، تشکیل و در قالب برنامه‌های موجود یا جدید سعی کنند آن را انجام دهند.

حمیدیان با اشاره به متمرکز شدن ثبت‌نام در سال تحصیلی جدید، افزود: برنامه ما چهارساله است که رشد و توانمندسازی دانشجویان و سازمان‌دهی ورودی‌های جدید جایگاه ویژه‌ای در این قضیه دارد.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته عضوگیری نزدیک به 15 واحد از میان ورودی‌های جدید 5000 دانشجو بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: