• دوشنبه ۲۶ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-8614-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بهسازی و مقاوم سازی 117 واحد مسکونی در روستاهای لرستان

مدیر مهندسی وتامین مسکن کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان از بهسازی ومقاوم سازی 117 واحد مسکونی مددجویان ساکن در روستاهای استان خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، چنگیز افراسیابی با بیان اینکه در پنج ماهه نخست سالجاری،219  خانوار از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان صاحب مسکن شدند، افزود: شناسایی، نیاز سنجی وساخت مسکن مناسب با اولویت مناطق محروم و روستاها بر اساس تعداد عائله انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه از ابتدای امسال 102 باب مسکن شهری با اعتبار 31 میلیارد ریال به مددجویان واجد شرایط واگذار شده است، گفت: طرح ساخت وخرید مسکن مددجویان شهری با اولویت زنان سرپرست خانوار فاقد مسکن اجرا شده است.

مدیر مسکن ومهندسی کمیته امداد لرستان به احداث ،خرید ،بهسازی ومقاوم سازی 117 واحد مسکونی مددجویان ساکن در روستا اشاره کرد وافزود: هزینه اجرای این طرح ها 41 میلیارد ریال بوده که با همکاری بنیاد مسکن تکمیل وتحویل مددجویان شده است.

وی با اشاره به ساخت وبهسازی سرویس های بهداشتی مناطق محروم اشاره کرد و یادآور شد: از ابتدای سالجاری تا کنون 84 چشمه سرویس بهداشتی با اعتبار یک میلیارد ریال احداث شده است.

مدیر مسکن ومهندسی به ارائه خدمات تعمیر ات ساختمانی به مددجویان این نهاد اشاره و بیان کرد: طی پنج ماهه گذشته 1400 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان با اعتبار 30 میلیارد ریال تعمیر جزئی وکلی شده اند.

 افراسیابی گفت: ساخت 800 واحد مسکونی در مناطق محروم روستایی با مشارکت بسیج سازندگی انجام و برای ساخت این واحدهای مسکونی بالغ بر 28 میلیارد تومان هزینه شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: