• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-3986-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عذر خواهی وزیر بهداشت بابت تاخیر در افتتاح بیمارستان آیت الله بروجردی

وزیر بهداشت بابت تاخیر در افتتاح بیمارستان آیت الله بروجردی عذرخواهی کرد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در مراسم افتتاح بیمارستان آیت الله بروجردی اظهار کرد: مردم باهوش و قدر شناس هستند و افتتاح چنین پروژه‌ای بسیار به چشم می‌آید.

وی ادامه داد: امروز کار انقلابی چیزی نیست جز راضی و خشنود کردن دل مردم و آنان دوست دارند حرف و عمل ما مسئولین یکی باشد و این بالاترین تبلیغ برای دین، نظام و دولت است.

وزیر بهداشت بابت تاخیر در افتتاح بیمارستان آیت‌الله بروجردی عذرخواهی کرد و گفت: نقص‌های بیمارستان رفع خواهد شد.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه توقعات ما باید متناسب با واقعیت‎ها باشد، تاکید کرد: توقعات باید با توجه به شرایط داشته باشیم و برآورده نکردن توقعات نارضایتی مردم را به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه  91 دانشکده علوم پزشکی در کشور فعالیت دارند، گفت: مجتمع آموزشی عالی سلامت در بروجرد راهکار اصلی اشتغال و رفع بیکاری است و تعداد رشته‌ها می‌تواند افزایش یابد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه باید بدانیم در بروجرد روی چه چیزهایی سرمایه‎گذاری کنیم تا به نتیجه برسد، افزود: بروجرد افتخار جهان اسلام و تشیع است. 

قاضی زاده هاشمی با اشاره به اینکه شرایطمان سخت‌تر می‌شود و باید این را به مردم بگوییم، تصریح کرد: باید در شرایط فعلی رفتار و عملکرد مسئولان متفاوت از گذشته باشد؛ در خواب و غفلت زندگی نکنیم  چرا که الان در میدان مبارزه هستیم و باید مدیریت کنیم. 

وی بر سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: این کار ارتقا خدمات را به همراه دارد.

وزیر بهداشت تاکید کرد: بیمارستان‌های فرسوده هر چه سریعتر جایگزین شوند و با استفاده از ظرفیت نمایندگان باید بخش خصوصی فعال شوند.
 
در ادامه این مراسم استاندار لرستان گفت: نیازمند امکانات جدید هستیم وضعیت مالی خوب نیست و باید در بحث اشتغال مدل قوی‌تری را انجام دهیم.
سید موسی خادمی افزود:  باید سرمایه بخش خصوصی به چرخش درآید و تحصیل کردگان و فرهیختگان ورود پیدا کنند.

وی اضافه کرد: کمبودهایی که در دولت نتوانستیم رفع کنیم باید با سرمایه گذاری بخش خصوصی جبران شود و لرستان نیازمند ورود بخش خصوصی است تا مشکلاتش رفع شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: