• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-3786-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان خبرداد:

اجرای 19 پروژه بهداشتی درمانی در دورود


رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از اجرای  ۱۹ پروژه در دورود با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان  خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر کوروش ساکی در مراسم کلنگ‎زنی بیمارستان فوق تخصصی ۲۵۰ تختخوابی گهر دورود با بیان اینکه احداث پروژه ۱۰۰ هزار مترمربعی ساخت مراکز بهداشتی درمانی در لرستان دستاورد طرح تحول نظام سلامت بوده است، افزود: ۱۹ پروژه در دورود با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان در دست اجرا داریم.

وی ادامه داد: این پروژه‎ها  شامل مراکز اورژانس، بهورزی، جامع سلامت و خانه سلامت و ... هستند.

ساکی با بیان اینکه  امیدواریم تا پایان سال این پروژه‌ها به سرانجام برسند، افزود: بیمارستان هفت تیر دورود قدیمی و مستهلک است و با وجود جمعیت 150 هزار نفری دورود نیاز به ایجاد بیمارستان جدید ضروری است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان کرد: در بیمارستان هفت تیر بخش ICU و اورژانس اضافه و عملیات اجرایی فاز دوم اورژانس آن نیز شروع شده است.

وی بیان کرد: تاکنون 20 میلیارد تومان برای توسعه این بیمارستان هزینه شده اما همچنان نیاز به ایجاد بیمارستان جدید ضروری است.

ساکی با بیان اینکه منابع مالی بیمارستان گهر از طریق تسهیلات بانکی اخذ شده تا احداث شودو امیدواریم با طراحی صورت گرفته این بیمارستان بین سه تا چهار سال ساخته شود، گفت: در مجموع برای ساخت این پروژه ۱۰۵ میلیارد تومان پیش بینی شده و امیدواریم  مرکز درمانی خوبی با استانداردهای روز ساخته شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: