• دوشنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-4584-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار لرستان مطرح کرد:
کانون کارآفرینان موثر در مسیر توسعه اقتصادی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: تشکیل هیئت امنای کارآفرینان اقدامی مفید در راستای اشتغالزایی است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، گودرز امیری در جلسه هیئت امنای کارآفرینان استان، اظهار کرد: اگر به کانون کارآفرینی در استان به صورت جدی توجه شود می تواند در استان نقش موثری ایفا کند چون در شرح وظایف و تشکیلاتش پیش‌بینی بصورتی انجام شده که می‌تواند در تصمیم‌سازی و اجرای برنامه‌ها مفید واقع شود.

وی افزود: این کانون می‌تواند در شورای برنامه‌ریزی وارد عرصه شده و نظرات مشاوره‌ای در اختیار شورای برنامه‌ریزی قرار دهد و مسیر توسعه اقتصادی لرستان را تدوین کند و در مسیر ترویج کارافرینی می تواند گام‌های موثری بردارد .

امیری با اشاره به اینکه جلسات هیئت امنای کارآفرینی بایستی بصورت مستمر و دوماه یکبار برگزار شود، گفت: باید جلسات کانون و هیئت امنای کارآفرینان استان در زمان مقرر تشکیل شود.

وی افزود: همچنین باید تصمیمات لازم در این خصوص لحاظ شود و جلسات کانون‌ها در کارگروه‌های تخصصی زیر مجموعه آن هم به صورت مستمر تشکیل شود و موانع و مشکلات آنها در هیئت امنای آن مطرح و مورد بررسی قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان ادامه داد: باید شکل‌گیری هیئت امنای کارآفرینان به‌عنوان اقدامی موثر و مفید مورد توجه قرار گیرد چون کارهایی که شورای گفتگوی بخش خصوصی با دولت قرار شد انجام شود ولی به هر دلیل صورت نگرفت قابل حل شدن و انجام‌پذیر است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: