• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-3685-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم الیگودرز در مجلس:
جهش‌های قیمتی ربطی به تحریم‌ها ندارد

نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت: جهش‌های قیمتی ربطی به تحریم‌ها ندارد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، محمد خدابخشی در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل اطلاعات استان اظهار کرد: بعضی تصمیمات که در استان گرفته می‌شود زمینه ناامنی را در کل کشور فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه کسی را ندیده‌ایم که به استقبال تحریم‌ها برود، گفت: جهش‌های قیمتی ربطی به تحریم‌ها ندارد و منطق تیم اقتصادی دولت غلط است.

خدابخشی به تسهیلات با سود ۳۳ درصدی اشاره کرد و با بیان اینکه در شرایط رکود که تمام بازارها دارند این پول‌ها به سمت تولید نمی‌روند، ادامه داد: تصمیمات غلط تیم‌های اقتصادی دولت‌ها باعث به وجود آمدن این شرایط شده و ضربه‌هایی که از این‌ تصمیم‌ها خورده‌ایم از آمریکا و غرب نخورده‌ایم.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان تصریح کرد: تیم دولت مدیریتی برای نقدینگی ارائه نداده و همسایه‌های ما در حال استخراج منابع مشترک هستند.

وی با بیان اینکه چالش‌های موجود در کشور مانند اشتغال، آب، محیط زیست در لرستان حادتر هستند، افزود: نرخ بیکاری در استان بالا بوده و زیست‌بوم لرستان به خاطر نگاه مدیرکل محیط زیست استان تغییر کرده است.

خدابخشی بیان کرد: بعضی از وزارتخانه‌ها زمینه ناامنی را در استان فراهم آورده‌اند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نگاه مدیر ارشد لرستان با بعضی از مدیران متفاوت است و عملکرد مدیران در حوزه زیرساختی باید مورد بازنگری استاندار قرار گیرد.

وی با بیان اینکه در حوزه فن‌آوری هیچ تغییری در استان صورت نپذیرفته است، افزود: همچنین در بحث آبخیزداری از ۲۰۰ میلیون دلاری که مجلس به آن اختصاص داده لرستان برنامه خاصی برای تخصیص ندارد.

خدابخشی گفت: جهاد کشاورزی و منابع طبیعی برنامه کاملی را برای آبخیزداری ارائه بدهند تا در مجلس آن را پیگیری کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: