• جمعه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-3385-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی‌فقیه در لرستان مطرح کرد:

فشار از بیرون و اعتراض از درون؛ سیاست امروز دشمن

نماینده ولی‌فقیه در لرستان فشار از بیرون و اعتراض از درون را سیاست امروز دشمن دانست و بزرگ‌نمایی مشکلات را کار دیگر دشمن ذکر کرد و گفت: چاره نهایی کار حضور آگاهانه مردم در صحنه است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، آیت‌الله سیداحمد میرعمادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خرم‌آباد، با اشاره به مناسبت‌های هفته به ۱۷ تیر سالروز انعقاد پیمان سعدآباد، اظهار کرد: در زمان رضاخان، پیمانی بین انگلیس با چهار کشور ایران، ترکیه افغانستان و عراق منعقد شد اما این پیمان در راستای تامین منافع استعماری دولت انگلیس بوده است.

وی در خصوص نتابج پیمان سعدآباد تصریح کرد: در نتیجه این قرارداد قسمتی از خاک ایران اسلامی قسمت آرارات به ترکیه داده شد و نصف شط‌‎العرب به عراق واگذار شده تا کشتی‌های انگلیس به راحتی از عراق عبور کنند.

آیت‎الله میرعمادی با ذکر این مطلب که پیمانی که کشورهای اروپایی تنظیم می‌کنند فقط به نفع منافع آنان است، اضافه کرد: در هشت سال دفاع مقدس عراق آمد قسمتی از خاک ایران اسلامی را گرفت اما مردم در سایه اسلام نگذاشتند یک وجب در اختیار دشمن قرار بگیرد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان به ۱۸ تیر روز قائله آشوب در تهران اشاره و با بیان اینکه مردم در ۲۳ تیر پاسخ آنان را دادند، یکی از برنامه‌های طراحی شده دشمن را ایجاد آشوب اعتراض و اعتصاب در کشور برشمرد و گفت: دشمن با آشوب و اغتشاش به دنبال ایجاد شکاف در جامعه است.

حضور آگاهانه مردم در صحنه؛ چاره نهایی کار

امام‌ جمعه خرم‌آباد، فشار از بیرون و اعتراض از درون را سیاست امروز دشمن دانست و افزود: خدا را شاکریم که ملت ایران بیدار است.

وی بزرگ‌نمایی مشکلات را کار دیگر دشمن ذکر کرد و ادامه داد: چاره نهایی کار حضور آگاهانه مردم در صحنه است.

آیت‌الله میرعمادی با اشاره به موضع‌گیری صریح رئیس‌جمهور در برابر آمریکا، خاطرنشان کرد: این موضع نشان داد دولت و ملت با تبعیت از رهبری در برابر زورگویی آمریکا خواهد ایستاد چراکه آمریکا هنوز سیاست نظام ما را نشناخته است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان این‌که پاسخ ایران همیشه مقتدرانه و هوشمندانه بوده است، اضافه کرد: اگر نفت ایران از تنگه هرمز صادر نشود نفت هیچ کشوری از این‌جا صادر نخواهد شد، آمریکا یادش رفته قایق‌های تندروی ایران چه بلائی به سرش آورند این در حالی‌است که امروز قایق‌های تندروی ما قوی‌تر حضور دارند.

حجاب و عفاف؛ نماد غیرت مسلمانان

امام‌ جمعه خرم‌آباد با اشاره به ۲۱ تیرماه روز حجاب و عفاف، خاطرنشان کرد: حجاب و عفاف نماد غیرت مسلمانان است این در حالی است که دشمن به‌دنبال ترویج بی‌حجابی در جامعه است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: