• جمعه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-5288-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تورج ظفری:

ارتباط آموزش و پرورش و فدراسیون کشتی نوید روزهای خوبی را می‌دهد

عضو کمیته فنی پیکارهای کشتی آزاد دانش‌آموزی معتقد است که ارتباط آموزش و پرورش و فدراسیون کشتی روزهای خوبی را نوید می‌دهد.

تورج ظفری در گفت‌وگو با ایسنا منطقه لرستان، در حاشیه پیکارهای کشتی دانش‌آموزی مقطع اول متوسطه اظهار کرد: ارتباط تنگاتنگ بین آموزش و پرورش و فدراسیون کشتی نوید روزهای خوبی برای ورزش اول کشور را دارد چون وقتی این ارتباط تنگاتنگ در این رده سنی وجود داشته باشد با توجه به این که بهترین و بیشترین ماخذ ما دانش‌آموزان هستند می‌توانیم استعدادهای بیشتری شناسایی کنیم و برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای شکوفایی آنان داشته باشیم.

وی ادامه داد: این نونهالان پشتوانه‌ها و فوندانسیون کشتی ما هستند و باید در همین رده خیلی بیشتر کار کنیم. به ویژه از نظر فنی نیاز است بیش از پیش کار شود.

ظفری یادآور شد: با توجه به این که امیر توکلیان به تازگی مدیر تیم‌های پایه شده باید با همکاری همه در این رده خیلی خوب کار کنیم تا توانمندی فنی این رده‌ها بالاتر برود.

مربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد تاکید کرد: در رده بزرگسالان و جوانان جای پوشش دادن نقاط ضعف نیست و بیشتر باید در نونهالان و نوجوانان کار کنیم.

وی به قهرمانی تیم کشتی آزاد نوجوانان آزاد ایران در رقابت‌های جهانی اشاره کرد و گفت: به غلام محمدی سرمربی این تیم و اعضای کادر فنی که بعد از ۲۲ سال این افتخار را برای ما تکرار کردند، تبریک می‌گویم. سال ۷۵ مربی تیم ملی نوجوانان بودم که قهرمان جهان شد جا دارد یادی کنم از شمس‌الدین سیدعباسی که سرمربی آن تیم بود و خوشحالم که بعد از ۲۲ سال این اتفاق دوباره در خارج از خانه رقم خورده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: