• پنجشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-3185-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار لرستان:

ائمه جمعه، کانون همگرایی و وحدت/ تقویت نشاط در جامعه ضروری است

استاندار لرستان گفت: مسئولان در هر پستی که هستند خود را پاسخگو بدانند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سیدموسی خادمی در همایش فصلی ائمه جمعه استان اظهارکرد: هیچ کشوری بدون داشتن امنیت نمی‌تواند به توسعه دست پیدا کند و امنیت نیز بدون توسعه شکل نمی‌گیرد.

وی به بعد سلبی امنیت اشاره کرد و گفت: بعد سلبی امنیت عاری از تهدید بودن است بنابراین امنیت و توسعه رابطه متقابل دارند لیکن امنیت مقدم بر توسعه است.

خادمی بر ضرورت تقویت وحدت در شرایط کنونی تاکید کرد و افزود: امروز بیش از هر زمانی نیازمند وحدت هستیم، برای همین رئیس جمهور در سخنان اخیر خود گفت که ما تسلیم نمی‌شویم و قطعا پیروزیم به شرط اینکه وحدت و انسجام داشته باشم.

استاندار لرستان بر پرهیز از تخریب نهادها و قدرت‌های نظام که دولت نیز یکی از آنهاست تاکید کرد و ادامه داد: همچنین باید از تخریب مسئولان کشور پرهیز شود.

وی ائمه جمعه را کانون و محور وحدت دانست و با ذکر این مطلب که آنان در ایجاد وحدت بیشتر نقش اساسی دارند، بر ضرورت ایجاد نشاط در جامعه تاکید کرد و گفت: امید داشتن از مظاهر نشاط است و برای تزریق نشاط در جامعه باید از هر طریقی استفاده کرد.

خادمی افزود: مسئولان هر کدام در هر پستی که هستند باید خود را پاسخگو بدانند و سیاست اصلی خود را بر محور ایجاد وحدت و نشاط در جامعه قرار دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: