• پنجشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-4688-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

حضور 15 هزار ورزشکار در پیکارهای دانش‌آموزی

مدیر تیم‌های ملی ورزش دانش‌آموزی از حضور 15 هزار ورزشکار در پیکارهای دانش‌آموزی کشور خبر داد.

حمیدرضا صائبی در حاشیه برگزاری پیکارهای کشتی دانش‌آموزی مقطع متوسطه اول در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: سطح کیفی رقابت‌ها خیلی خوب بوده و دست کمی از آسیایی و جهانی نداشت. برخی از مسئولان فدراسیون کشتی در سالن رقابت‌های حضور دارند و وقتی سالن و سطح رقابت‌ها را دیدند به این موضوع صحه گذاشتند.

وی با بیان اینکه لرستان ظرفیت میزبانی رقابت‌های مهم‌تری را هم داراست، افزود: به مسئولان این استان که در راه میزبانی زحمت کشیده‌اند، خسته نباشید می‌گویم و جا دارد به طور ویژه از آنان تشکر کنم.

صائبی یادآور شد: سال گذشته این سالن(توکل مصطفی‌زاده) را برای برگزاری رقابت‌ها تایید نکردیم که امسال خیلی زحمت کشیده‌اند و یک ظرفیت بزرگ به مکان‌های دانش‌آموزی کشور اضافه شد.

وی در ادامه گفت: امسال سی و پنجمین دوره مسابقات دانش‌آموزی پسران و بیست و نهمین دوره دختران را در 12 رشته و به میزبانی شش استان برگزار می‌کنیم. استارت رقابت‌ها با کشتی در خرم‌آباد بوده و تا 15 شهریور پیکارهای رشته‌های مختلف ادامه خواهند داشت.

صائبی اضافه کرد: نزدیک به 15 هزار دانش‌آموز دختر و پسر در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد.

مدیر تیم‌های ملی ورزش دانش‌آموزی بیان کرد: امسال تعداد تیم‌های بیشتری از کشورمان البته با توجه به اعتبارات به رقابت‌های بین‌المللی اعزام خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: