• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-4814-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بیمارستان شهدای عشایر وقف است/ بدون اجازه واقف حق تغییر نداریم

رئیس بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد گفت: این بیمارستان وقف است و بدون اجازه واقف حق کوچترین تغییر کاربری را نداریم.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر عباس آزادی با بیان اینکه رسانه رکن چهارم دموکراسی است که عیب‌ها، نقایص و ایرادها را می‌بیند و فارغ از حب و بغض نقدها را بیان می‌کند، افزود: رسانه‌ها باید اشکالات و نقایص را بیان کنند تا نسبت به رفع آنها تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه بیمارستان شهدای عشایر سانتر جراحی و ارتوپدی اورژانس است و تمام موارد تصادفی را به این بیمارستان ارجاع می‌دهند، اضافه کرد: هفته گذشته با تصادف یک دستگاه اتوبوس با کامیون در پلدختر 45 زخمی را به بیمارستان عشایر آوردند، حجم زخمی‌ها به قدری زیاد بود که آمبولانس‌ها ظرفیت نداشتند و از اتوبوس آمبولانس برای حمل استفاده کردیم و با تلاش پرسنل، پزشکان و پرستاران این بحران کنترل و کسی هم متوجه نشد.

رئیس بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد عنوان کرد: آوردن متخصص در استان به سختی صورت می‌گیرد و این در حالیست که یک متخصص ضریب K در بیمارستان کار می‌کند اما از یکسال پیش کارانه‌اش را نگرفته است و این برای ما افت دارد که متخصص با ضریب K به ما بگوید هزینه اجاره خانه‌ام را نداده‌ام، با این اوصاف روند درمان بیماری عقب نمی‌افتد.

وی با اشاره به اینکه گردش مالی بیمارستان شهدای عشایر در یک ماه 6 میلیارد تومان است و سالانه 72 میلیارد تومان طلب از سازمان‌های بیمه‌گر داریم که این مسأله موضوعی کشوری است، یادآور شد: آخرین پرداختی سازمان بیمه‌گر به بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد سال گذشته بوده است.

این مسئول تصریح کرد: اگر پرستار یا پزشکی در انجام وظایف خود اهمال کنند برخورد قانونی می‌کنیم.

آزادی بیان کرد: در بیمارستان عشایر خرم‌آباد ارتوپدی‌ها با سعی و تلاش و ازخودگذشتگی کار می‌کنند.

وی در مورد وضعیت بیمارستان عشایر گفت: این بیمارستان وقف است و بدون اجازه واقف حق کوچترین تغییر کاربری را نداریم و بازرسان از تهران آمدند و گفتند چرا این بیمارستان را به سپاه واگذار کردید، من اظهار بی‌اطلاعی کردم و گفتم سپاه در کمالوند بیمارستان می‌سازد و بابت ساخت آن اوراق دریافت کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: