• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-4314-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:

پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیربه 598 طرح در لرستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان  از پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به 598 طرح در استان خبر داد. 

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، علی آشتاب در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان با بیان اینکه 1840 طرح برای پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر در لرستان معرفی شده است، افزود: اعتباری که برای این طرح‌ها پیش بینی شده 388 میلیارد و 700 میلیون تومان‌ بوده و هشت طرح دیگر نیز داریم که 980 میلیون تومان اعتبار برای آن‌ها مصوب شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اعلام  اینکه تسهیلات اشتغال فراگیر به 627 طرح با اعتبار 194میلیارد و 600 میلیون تومان در حال توزیع است، گفت: تاکنون در قالب اشتغال فراگیر به 598 طرح معادل 75 میلیارد و 900 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: همچنین 606 طرح در بانک‌های عامل در دست  بررسی هستند  که برای آنها نیز 117 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تصریح کرد: در مجموع قرارداد 25 طرح با اعتبار 25 میلیارد و 700 میلیون تومان منعقد شده و براساس بررسی‌های انجام شده که دراین راستا در کشور حائز رتبه خوبی هستیم.

وی در مورد تسهیلات اشتغال روستایی اظهار کرد: در مجموع ۱۲۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان سهم لرستان در زمینه تسهیلات اشتغال روستایی است که تاکنون ۹۹۲ طرح با اعتبار ۲۵۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به بانک‌ها معرفی شده است.

آشتاب با بیان اینکه  همچنین 5283، نفر اشتغال تعهد شده بوده  که در مجموع تاکنون ۲۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به این طرح‌ها پرداخت و ۲۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان نیز در این زمینه عقد قرارداد  شده است، عنوان کرد: 1839 طرح نیز به بانک‌ها معرفی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: