• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-2788-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی:

14.5 میلیون دانش‌آموز تحت پوشش فدراسیون ورزش دانش‌آموزی هستند

رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی گفت: برای ایجاد تقویم مشترک با سایر فدراسیون‌ها امادگی داریم.

‌به گزارش ایسناـ ‌حسین بابویی در مراسم افتتاحیه کشتی دانش‌آموزی نونهالان در مقطع متوسطه اول که در سالن شهید توکل مصطفی‌زاده خرم‌آباد در حالی برگزار است، اظهار کرد: برای نخستین بار ورزش دانش‌آموزی با مشارکت فدراسیون کشتی برگزار می‌شود که بدون شک این مهم به نفع ورزش کشور است.

وی اضافه کرد: فدراسیون ورزش دانش‌آموزی یک هدف بزرگ برای خودش در نظر گرفته و آن توسعه ورزش و ارتقای سطح سلامت دانش‌آموزان است.

بابویی تاکید کرد: در چهار سال آینده فدراسیون ما مرجع اساسی استعدادیابی خواهد بود.

رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی یادآور شد: 14.5 میلیون دانش‌آموز در پوشش ما هستند و وظیفه داریم برای آنان برنامه‌ریزی کنیم که با توجه به 30 رشته مجاز دانش‌آموزی تنهایی این امر انجام نمی‌شود و باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم تا استعدادیابی بهتری انجام شود.

وی در ادامه یادآور شد: همکاری مدونی بین ما و فدراسیون کشتی برای متمرکز شدن در مسابقات انجام شده است. در سال‌های پیش هم مسابقات دانش‌آموزی برگزار می‌شد و هم مسابقات زیر نظر کشتی بود که الان تفاهم کرده‌ایم و مشترک برگزار می‌شود.

بابویی یادآور شد: این پیکارها حکم انتخابی تیم ملی نونهالان را دارد و خروجی‌اش به تیم ملی که قرار است در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کند، تبدیل می‌شود.

وی با اعلام آمادگی برای تقویم ورزشی مشترک با سایر فدراسیون‌ها تاکید کرد: ما شرایط این کار را فراهم می‌کنیم و انتظار داریم فدراسیون‌ها هم پای کار بیایند تا منفعت این کار به ورزش کشور برسد.

رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی از همه همکاران در اداره آموزش و پرورش لرستان برای فراهم کردن شرایط ایده‌آل میزبانی کمال تشکر و قدردانی را داریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: