• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-2688-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اخلاقی:
بدون شک استعدادهای جدیدی در مسابقات نونهالان کشف می‌شود

رییس انجمن کشتی فدراسیون دانش‌آموزی گفت: چند ورزشکار با استعداد در این مسابقات نونهالان حضور دارند و بدون شک استعدادهای جدیدی در این مسابقات کشف می‌شود.

حبیب‌الله اخلاقی در حاشیه رقابت‌های کشتی دانش‌آموزی مقطع اول متوسطه که در سالن شهید توکل مصطفی‌زاده خرم‌آباد در حال برگزاری است، در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: فدراسیون کشتی برای بالا بردن سطح کیفی تلاش و این مسابقات را به عنوان انتخابی تیم ملی نونهالان در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: این مسابقات اولین تجربه مشترک بین فدراسیون کشتی و دانش‌آموزی است که در مواردی مورد نقد قرار گرفته‌ایم و ناهماهنگی‌هایی به وجود آمده اما مسابقات در سطح کیفی و کمی ایده‌آلی در حال برگزاری است.

اخلاقی اضافه کرد: تیم ملی نونهالان را از همین مسابقات می‌بندیم و با توجه به کیفیت‌هایی که دارد می‌توانیم به موفقیت در قهرمانی آسیا خوش‌بین باشیم.

کشتی‌گیر سابق تیم ملی با بیان اینکه نونهالان حاضر در این مسابقات سرشار از استعداد هستند، گفت: در آینده برخی از این نفرات می‌توانند روی سکوهای آسیا، جهانی و المپیک قرار بگیرند.

وی بیان کرد: دو سه نفر از این کشتی‌گیران تجربه حضور در پیکارهای جهانی مراکش را داشته‌اند و با این جدیت می‌توانند برای آینده ورزش اول کشور مفید باشند.

رییس انجمن کشتی فدراسیون دانش‌آموزی گفت: چند نونهال با استعداد در این مسابقات حضور دارند که کمیته فنی در حال رصد تمام رقابت‌هاست و بدون شک استعدادهای جدید دیگری نیز کشف خواهد شد.

وی با اظهار رضایت از حضور تیم‌های شرکت‌کننده تصریح کرد: ۲۸ تیم در رقابت‌ها حضور دارند که در هر وزن شاهد حضور ۲۸ ورزشکار هستیم و این نشان می‌دهد که سطح کمی رقابت‌ها بسیار خوب است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: