• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-2588-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

لایق:
مسابقات کشتی نونهالان فراتر از قهرمانی کشور است

دبیر فدراسیون کشتی گفت: مسابقات نونهالان فراتر از قهرمانی کشور است.

رضا لایق در حاشیه رقابت‌های کشتی دانش‌آموزی مقطع اول متوسطه که در سالن شهید توکل مصطفی‌زاده خرم‌آباد در حال برگزاری است، در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: از ورود به خرم‌آباد به حدی فضای تبلیغات زیبا بود که لذت بردم و جا دارد همین جا از مسئولان استان لرستان تشکر کنم.

وی ادامه داد: سالن مسابقات به گونه‌ای طراحی شده که احساس می‌کنیم فراتر از رقابت‌های قهرمانی کشور است و کشتی‌هایی که تا الان دیده‌ایم در سطح بالایی بوده است. باید بیان کرد نونهالان سرمایه‌های کشور ما هستند و کشتی‌گیرانی با انگیزه‌های بالا، شور و اشتیاق در حال فعالیت هستند و با کشتی‌های خوبی که دیده‌ایم نویدبخش این است که پایه کشتی ما قوی باشد.

دبیر فدراسیون کشتی با بیان این که استعدادهای خوبی شناسایی شده است، اظهار امیدواری کرد که با همکاری فدراسیون‌های کشتی و دانش‌آموزی برای ورزش اول کشور برنامه‌ریزی کرد و نتیجه این برنامه‌ریزی‌ها در رقابت‌های پایه ببینیم.

وی ادامه داد: فدراسیون کشتی و دانش‌آموزی در کنار هم توانایی‌های زیاد و امکانات خوبی دارند و می‌توانیم از این ظرفیت‌ها استفاده کرده و کارهای بزرگی انجام دهیم.

لایق با بیان این که منتخبان این رقابت‌ها برای حضور در قهرمانی آسیا انتخاب می‌شوند، اظهار کرد: پیکارهای نونهالان قهرمانی آسیا به پیشنهاد ایران برای اولین بار قرار است در البرز حدود یک ماه دیگر برگزار شود و امیدواریم اولین دوره را به خوبی برگزار کنیم.

دبیر فدراسیون کشتی در پایان گفت: اعضای کمیته فنی و سرمربی تیم ملی نونهالان در سالن حضور دارند و نفرات مستعد را شناسایی خواهند کرد. همچنین حبیب‌الله اخلاقی که از قهرمانان خوب ما بوده و الان رییس انجمن کشتی فدراسیون دانش‌آموزی است در سالن حضور دارند و می‌توانند افراد مستعد را شناسایی و برای شکوفا کردن استعداد آنها برنامه‌ریزی کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: