• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-3614-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/پیگیری پروژه/
پیش‌فروش واحدهای برج‌های دوقلو

عملیات اجرایی احداث برج‌های دوقلوی کیو سال 94 در خرم‌آباد آغاز شد و به گفته مسئولان قرار بود تا مهر ماه 97 به بهره‌برداری برسد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، بر زمان‌بندی پروژه برج‌های دوقلو دائم تاکید می‌شد و بر این اساس تابلوی روزشمار نیز در محل احداث نصب شده بود که بعد از مدتی خاموش و زمان‌بندی حذف شد.

در قرارداد پروژه برج‌های دوقلو که مرتفع‌ترین ساختمان خرم‌آباد محسوب می‌شود، سهم شهرداری 25 و سرمایه‌گذار 75 درصد اعلام شده است و سرمایه‌گذار آن گروه عمران و ساختمان معین کوثر است.

جعفر بدری، رئیس کل دادگستری لرستان به قرارداد این پروژه اعتراض دارد و گفته است: برج‌های دوقلو در ۱۷ هزار متر مربع و در بهترین نقطه شهر خرم‌آباد به سرمایه‌گذار داده شده و بنا بود پس از ۳۶ ماه به اتمام برسد که یک‌سال از تعهد این قرارداد گذشته و تنها ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با بیان اینکه شورای شهر جدید خرم‌آباد به این پروژه معترض بودند، ادامه داد: چرا باید برخی شهرداری‌ها به خاطر اعمال فشارهای مقامات اجرایی تن به این‌گونه کارها دهند.

در این باره اردشیر دریکوندی، رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد نیز به ایسنا گفت: اگر زمان ما بود پروژه را با این شرایط و قرارداد واگذار نمی‌کردیم ولی الان که بگوییم خوب یا بد بوده، دردی را دوا نمی‌کند.

وی تأکید کرد: به هر حال قرارداد منعقد شده و الان باید شرایطی را فراهم کنیم که زودتر تکمیل شود.

دریکوندی با بیان اینکه برج‌های دوقلو پروژه عظیمی است، افزود: با این وضعیت تورم ما باید شرایط را فراهم کنیم و سرمایه‌گذار هم پای کار بیاید تا هر چه سریع‌تر پروژه به فاز بهره‌برداری برسد.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد یادآور شد: سهم شهرداری در این پروژه مناسب نیست اما قرارداد منعقد شده و چاره‌ای نداریم.

وی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذار درخواست پیش‌‌فروش واحدهای سهم خودش را داده است، اضافه کرد: عملیات اجرایی پروژه الان فعال است و طبق برنامه زمان‌بندی باید تا آخر فصل تابستان تکمیل شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: