• شنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-986-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری 64 رویداد همفکر در جهاد دانشگاهی لرستان

معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان از برگزاری 64 رویداد همفکر در مرکز رشد این واحد خبر داد.

رحیم بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با بیان اینکه طی سال‌های اخیر شاهد رویدادهایی بودیم که مستقیماً باهدف شبکه‌سازی شکل‌گرفته‌اند، افزود: این رویدادها فرصتی برای کارآفرینان، برنامه‌نویسان و سرمایه‌گذاران است تا به تبادل‌نظر و یادگیری از هم بپردازند.

وی از برگزاری 64 رویداد همفکر توسط مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان خبر داد و گفت: این رویدادها در دانشگاه‌ها و شهرک‌های صنعتی برگزار و تنها 54 مورد در مرکز رشد این واحد برپاشده است.

بیرانوند از مزیت‌های رویداد همفکر، شکل‌گیری ارتباطات قوی و مهم را عنوان کرد و ادامه داد: این ارتباطات ممکن است در آینده سرنوشت کاری فرد را تغییر دهد کما اینکه تابه‌حال نیز منجر به اشتغال شده است.

معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان با بیان اینکه این رویداد ظرف مدت 15 ماه برگزار شده و هر هفته جلسه داشته‌ایم، اظهار کرد: در این رابطه از مشاورین و مدرسین متخصصی کارآفرینی و اشتغال استفاده شده است و از هیچ جایی کمک نگرفته‌ایم.

وی بیان کرد: تابه‌حال مخاطبانی را جذب کرده‌ایم و روزبه‌روز نیز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.

بیرانوند معتقد است رویدادهای همفکر نقش بسزایی در اشتغال‌زایی و ارتقای فرهنگ کار دارد و در صورت حمایت مسئولین می‌تواند به رفع بیکاری در جامعه کمک کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: