• چهارشنبه ۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-1887-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس:

سطح شعور اجتماعی جوان ما برای درک پدیده‌ها بالاست

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس گفت: انقلاب زمینه شکوفایی استعدادها را به‌گونه‌ای فراهم کرده تا سطح شعور اجتماعی جوان ما برای درک پدیده‌ها بالا برود.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، مریم مجتهدزاده لاریجانی با بیان اینکه رفع آسیب‌های اجتماعی با حرف زدن رفع نمی‌شود، اظهار کرد: در مقابل آسیب‌ها باید دخالت‌های پدافندی را با برنامه‌ریزی و سازماندهی درست انجام داد.

وی اضافه کرد: بچه‌هایی که آتش به اختیار هستند و کار فرهنگی می‌کنند باید وارد میدان شوند و تمهیداتی داشته باشند تا از فضای رودررو غافل نشوید.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس بیان کرد: باید از این فرصت‌ها برای تبیین مطالب استفاده شود؛ نسل جوان ما با این شعور و آگاهی با جوانان قبل از انقلاب قابل قیاس نیستند، اینان افرادی آزاداندیش‌اند، رویش‌ها را در این افراد می ببینیم که بچه‌های ما در روز عرفه، اعتکاف‌ها، شب‌های قدر حضور دارند.

مجتهدزاده لاریجانی با اشاره به اینکه هنوز آنچنان نیست که بگوییم فضای مجازی، روح، ذهن و جسم فرزندانمان را تحت کنترل خود قرار داده است، یادآور شد: در برخی موارد کم‌کاری‌های ما باعث می‌شود چون دشمن در لحظه حاضر است می‌آید جای ما را می‌گیرد اگر پرکار شویم می‌توانیم این جای خالی را پر کنیم.

وی با اشاره به اینکه بچه‌های ما دنبال یک سری فرصت‌های خوب می‌گردند و ما باید این فرصت‌ها را ایجاد کنیم و باید از این فضای مجازی برای تبیین مسائل استفاده کنیم، چراکه حرف برای گفتن داریم، افزود: جوان دوست دارد برنامه‌اش پر شود، جوانان ما باشعورترین جوانان دنیاست و این برای مافرصت است.

 رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس با تاکید براینکه انقلاب زمینه شکوفایی استعدادها را به‌گونه‌ای فراهم کرده تا سطح شعور اجتماعی جوان ما را برای درک پدیده‌ها بالا برود، یادآور شد: جوانان ما نسبت به نظام و انقلاب شعور، درک و فهم را دارند، پدیده‌ها را خوب می‌شناسند و تحلیل می‌کنند.

مجتهدزاده لاریجانی بیان کرد: جوانان امروز ما خیلی بهتر از جوانان قبل از انقلاب هستند، ایجاد باشگاه دختران جوان با این انگیزه و در همین راستا تا زمینه برنامه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، فیلم، تئاتر، هنری و علائق‌شان را فراهم کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: