• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-1687-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

یک دکترای باستان‌شناسی تاکید کرد:

تسهیل تأسیس و بهبود مؤسسات متوسط و خرد در صنعت گردشگری


یک دکترای باستان‌شناسی خواستار ارتقاء و تسهیل تأسیس و بهبود مؤسسات کوچک، متوسط و خرد در صنعت گردشگری شد.

عبدالرحمن وجودی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: ایجاد چارچوب‌ها و سیاست‌های برنامه‌ریزی برای توسعه و بهبود جاذبه‌ها، تجربیات، تسهیلات و دیگر محصولات در بخش خصوصی و دولتی در صورت مدیریت صنعت گردشگری استان به وجود می‌آید.

وی ادامه داد: ارتقاء و تسهیل تأسیس و بهبود مؤسسات کوچک، متوسط و خرد در صنعت گردشگری برای تخمین مالکیت حداکثری گردشگری، بازاریابی و ارائه محصولات ملموس و غیرملموس گردشگری شامل جاذبه‌ها، تجربیات، تسهیلات و...، برنامه‌ریزی، مدیریت و هماهنگی میان ذی‌نفعان صنعت گردشگری محلی منطقه به عنوان مهم‌ترین فعالیت‌ها و وظایف سازمان مدیریت مقصد است.

وجودی اضافه کرد: بسیاری از وظایف درونی DMOS، ماهیتاً اداری هستند ولی مهم‌ترین وظیفه آن، مسئولیت در برابر اعضا و جامعه است. اعضای DMOS ذی‌نفعان صنعت گردشگری محلی هستند که در قبال پرداخت مبلغی در سال از مساعدت‌های DMOS برخوردار می‌شوند.

این دکترای باستان‌شناسی یادآور شد: این منافع شامل شبکه‌سازی، آموزش و همکاری با اعضاست.

وی خاطرنشان کرد: سازمان مدیریت مقصد باید با جامعه ارتباط برقرار کند، وجهه کار خود را بهبود بخشد و مردم محلی را از اهمیت گردشگری آگاه کند.

این کارشناس خاطرنشان کرد: به این ترتیب در راستای دستیابی به اهداف توسعه پایدار گردشگری، سازمان مدیریت مقصد ایفا کننده نقشی انکارناپذیر است که نادیده گرفتن آن، سرعت حرکت به سوی توسعه صنعت گردشگری را کند می‌سازد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: