• یکشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-885-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس خبر داد:
بهره‌برداری از کمربندی دورود تا پایان امسال

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: تسریع در احداث جاده کمربندی مستلزم همکاری و مساعدت مالکان اراضی کشاورزی است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، مجید کیان‌پور با تاکید بر ضرورت تسریع در احداث جاده کمربندی دورود بیان کرد: در دو سال گذشته اعتبارات مناسبی برای جاده کمربندی تخصیص یافت و پیشرفت فیزیکی پروژه نیز مطلوب بوده است.

وی ادامه داد: تسریع در روند احداث و بهره‌برداری نهایی ازجاده کمربندی دورود مستلزم همراهی مالکان اراضی کشاورزی محور این جاده است که قیمت بسیار زیادی برای زمین‌های خود تعیین کرده‌اند و همین موضوع سبب شده تا روند تکمیل پروژه با مشکل مواجه شود.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی پرداخت حق و حقوق مالکان اراضی کشاورزی را موضوعی بدیهی و غیرقابل انکار دانست و گفت: خود را مکلف و موظف به پیگیری حقوق حقه مردم می‌دانم و از آنان درخواست می‌کنم  تا در قیمت‌گذاری اراضی خود رعایت انصاف را داشته باشند و گره از مشکل جاده کمربندی باز شود.

کیانپور با بیان اینکه این پروژه در چندین سال گذشته هیچ‎گونه پیشرفتی فیزیکی نداشته است از سال 1395 تاکنون با  پیگیرهای انجام شده علاوه بر تخصیص اعتبارات مناسب, به لحاظ احداث نیز روند رو به رشدی داشته است، یادآور شد: انتظار می‌رود این پروژه تا پایان سال 1397 مورد بهره‌برداری قرار گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: