• پنجشنبه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-287-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مؤسس خانه گردشگری لرستان:
آموزش گردشگری از مهم‌ترین اهداف خانه است

مؤسس خانه گردشگری لرستان گفت: آموزش در حوزه گردشگری از مهم‌ترین اهداف این خانه است.

بهناز ساجدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: برای تلاش در حوزه وسیع گردشگری، باید مردم را در مرکز کار قرار داد، چه از دید پاسداشت منابع و بهره‌برداری درست از منابع و داشته‌ها و چه امنیت، مهمان‌نوازی و خدمات، جلوه مثبت مقصد، تبلیغات و همه موارد مرتبط با گردشگری مستقیماً با مردم محلی رابطه دوسویه وجود دارد که با برنامه‌ریزی می‌توان به بیشینه مثبت بودن این هم‌افزایی کمک شایانی رساند.

ساجدی اضافه کرد: هدف خانه گردشگری لرستان در گام نخست و در کلیت، گرد هم‌آوری همه دست‌اندرکاران از همه صنوف و بخش‌ها و ایجاد هسته‌ای کارآ برای اهداف بزرگ است.

مؤسس خانه گردشگری لرستان افزود: اهدافی که حفظ و پاسداشت از منابع، شناخت و خودباوری بومی یک سوی آنها و تبلیغات، بازاریابی، بهره‌برداری استاندار و انتفاع مالی مردم و تلاش‌گران سوی دیگر آنهاست.

وی خاطرنشان کرد: تلاش خود به خودی مردم برای کسب درآمد بدون نیاز به بزرگ‌تر شدن بدنه دولت شاید یکی از مهم‌ترین مواردی است که از ضربه‌های روانی ناشی از بیکاری جوانان را از بین برده و به ایجاد جامعه‌ای پرتلاش و شاداب کمک می‌کند.

ساجدی یادآور شد: از اهمیت آموزش و آگاهی‌رسانی در کارایی شخص و اجتماع در جهان امروزی بسیار شنیده‌ایم، آموزش در چندین بخش ازجمله آموزش به دست‌اندرکاران بخش‌های گوناگون چون راهنمایان، کارمندان هتل‌ها و مراکز اقامتی، پذیرایی و مردم محلی یکی از اهداف خانه گردشگری لرستان است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: