• چهارشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-5486-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان خبر داد:

افزايش 92 درصدي تخت‌های ويژه بيمارستاني

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از افزايش 92 درصدي تخت‌های ويژه  بيمارستاني در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر کوروش ساکی در نشست روسا و معاونين دانشگاه‌های علوم پزشكي قطب چهار كشور(لرستان، اهواز،آبادان، بهبهان، شوشتر و دزفول) که به حضور دكتر صدرالسادات معاون توسعه و مديريت منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران  از زمان شکل‌گیری اقدامات بسيار بزرگي را در عرصه بهداشت و درمان در جهت رفاه حال مردم صورت داد.

وی افزود:  هم‌اکنون در دانشگاه علوم پزشكي لرستان در  191 پروژه بهداشتي درماني در دست احداث داريم كه بار عظيمي از كمبودها و نيازهاي بهداشت و درمان استان را مرتفع خواهد كرد.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان ادامه داد: در اين خصوص علاوه بر حمایت‌ها و اعتباراتي كه از وزارت به استان تخصيص داده شد، توانستيم از ظرفيت خيرين سلامت به خوبي بهره‌برداری كنيم.

 ساكي عنوان کرد:  كاهش بار اعزام بيماران لرستاني به ساير استانها و افزايش 92 درصدي تخت‌های ويژه  بيمارستاني  از مهم ترين اقدامات صورت گرفته در چند سال اخير بوده است.

به گزارش ایسنا، اين نشست با رويكرد دستورالعمل صرفه‌جویی در هزینه‌ها برگزار شد.  در ابتداي اين نشست گزارش عملكردي از اقدامات صورت گرفته در دانشگاه علوم پزشكي لرستان در راستاي برنامه‌های طرح تحول سلامت ارائه شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: