• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-11714-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نشست هم‌اندیشی دفتر تسهیل‌گری جهاد دانشگاهی؛

معاون استانداری لرستان:
مردم اطلاعات کامل و جامع به دفاتر تسهیل‌گری و توسعه ارائه دهند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: طرح تسهیل‌گری و توسعه محلی در ۱۰ محله خرم‌آباد انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حبیب‌اله خجسته‌پور، در نشست هم‌اندیشی با مردم منطقه دره‌گرم شرقی برای فعالیت دفتر تسهیل‌گری و توسعه اجتماعی جهاد دانشگاهی لرستان که با همکاری سازمان دانشجویان این واحد و با حضور رئیس جهاد دانشگاهی، مدیرکل دفترامور اجتماعی استانداری، مدیران دستگاه‌های اجرایی و مردم این منطقه در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) برگزار شد، یکی از برنامه‌های دولت را توجه به مناطق حاشیه‌ای و کمتر توسعه یافته ذکر کرد و افزود: برای توسعه بیشتر این مناطق در تمام زمینه‌ها، دفاتر تسهیل‌گری و توسعه اجتماعی در ده محله در خرم‌آباد افتتاح می‌شود.

وی از اجرای طرح تسهیل‌گری و توسعه محلی در ۱۰ محله خرم‌آباد توسط هفت دفتر تسهیل‌گری خبر داد و اظهار کرد: یکی از مشکلات بزرگ در خرم‌آباد، وجود مناطق حاشیه‌نشین بوده که برای رفع این مشکل اقداماتی اندیشیده شده است.

این معاون استانداری لرستان با اشاره به فعالیت دفتر تسهیل‌گری و توسعه اجتماعی جهاد دانشگاهی لرستان در منطقه دره‌گرم شرقی، عنوان کرد: جوانان علاقمند در این دفاتر مستقر شده و مشکلات و نیازمندی‌های منطقه را خانه به خانه بررسی می‌کنند.

خجسته‌پور به بررسی اطلاعات جمع‌آوری شده دفاتر تسهیل‌گری و توسعه اجتماعی در استانداری استان اشاره و افزود: در این راستا مشکلات این مناطق در تمام حوزه‌ها با حضور مدیران بررسی می‌شود.

خجسته‌پور فعالیت دفتر تسهیل‌گری و توسعه اجتماعی جهاد دانشگاهی لرستان را نیازمند همکاری اهالی محله دره‌گرم شرقی دانست و اضافه کرد: مردم اطلاعات کامل و جامع به دفاتر تسهیل‌گری و توسعه ارائه دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان افزود: این دفاتر با رویکرد اجتماع محور به عنوان نماینده مردم خواسته‌های منطقه را پلاک به پلاک بررسی و ارائه می‌دهند.

وی به تقارن افتتاح دفتر تسهیل‌گری و توسعه اجتماعی جهاد دانشگاهی لرستان با عید فطر اشاره کرد و گفت: امیدواریم با افتتاح این دفتر شاهد ارتقای سطوح کیفیتی زندگی مردم این منطقه باشیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: