• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-10414-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان خبر داد:

اجرای طرح تسهیل‌گری و توسعه محلی در ۱۰ محله خرم‌آباد

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان از اجرای طرح تسهیل‌گری و توسعه محلی در ۱۰ محله خرم‌آباد توسط هفت دفتر تسهیل‌گری خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حبیب الله خجسته‌پور در جلسه ستاد مدیریت و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی و کارگروه تخصصی ارتقاء اجتماعی فرهنگی و سلامت مناطق حاشیه‌نشین استان، اظهار کرد: یکی از مشکلات بزرگ در خرم‌آباد، وجود مناطق حاشیه‌نشین است که برای رفع این مشکل اقداماتی اندیشیده شده است.

وی افزود: در راستای توانمندسازی امور اجتماعی مردمی که در این‌مناطق زندگی‌می‌کنند، 1.5 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است و این اعتبار توسط سازمان‌های مردم نهاد و دفاتر تسهیل‌گری و توسعه محلی هزینه خواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان خاطرنشان کرد: در خرم‌آباد، 10 نقطه آسیب‌پذیر شناسایی شده و هفت نهاد از جمله جهاد دانشگاهی، انجمن دانش‌آموختگان خرم‌آباد، انجمن خیریه باب الحوائج، موسسه خیریه همای رحمت و... به عنوان دفاتر تسهیل‌گری این مناطق مشخص شدند.

وی گفت: محله گل‌سفید، جهانگیر آباد، دره‌گرم غربی و کرگانه، دره‌گرم شرقی، پاچنار، فلک‌الدین، اسدآبادی، علی‌آباد و پشته شهید مطهری از جمله‌ محله‌های هدف طرح تسهیل‌گری و توسعه محلی شهر خرم‌آباد است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: