• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-2288-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/پیگیری سوژه/

ثبت‌نام رئیس سازمان لیگ فوتبال برای ریاست هیأت لرستان/ بعد از دو سال مجمع برگزار می‌شود؟!

به ظاهر قرار است پس از ماه‌ها انتخابات هیأت فوتبال لرستان برگزار شود و این در حالیست که بالغ بر دو سال از پایان دوره چهار ساله قبلی گذشته است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، 18 اردیبهشت 91 برای چندمین بار حیدر بهاروند به عنوان رئیس هیأت فوتبال استان انتخاب شد و اختلافات برای برگزاری مجمع انتخاباتی این هیأت سبب شده که هنوز مجمع برگزار نشود.

دو سال پیش برای ثبت‌نام کاندیدای ریاست این هیأت، آگهی‌های مجزا از طرف اداره کل ورزش و جوانان استان و همچنین هیأت فوتبال در نشریه‌ها چاپ شد و اختلاف‌هایی در این زمینه وجود دارد که با گذشت این مدت طولانی هنوز مجمع انتخابات برگزار نشده است.

متولیان ورزش استان اعتقاد دارند که انتخابات هیأت فوتبال مثل سایر هیأت‌ها باید از طریق اداره کل ورزش و جوانان برگزار شود و این در حالیست که هیأت فوتبال بر برگزاری مجمع طبق اساسنامه فدراسیون تأکید دارد و از نیمه دوم سال گذشته بر رفع این مشکل خبرهایی شنیده شد.

سیدعلی کریمی، معاون ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان لرستان در این باره به ایسنا گفت: کارهای برگزاری مجمع تا حدودی انجام شده و دو نفر برای ریاست هیأت ثبت‌نام کرد‌ه‌اند.

وی ادامه داد: حیدر بهاروند و ولی‌الله خسروی افراد ثبت‌نام شده هستند و کارهای حراست آن در حال انجام است.

کریمی در پاسخ به پرسشی که بهاروند با توجه به اینکه رئیس سازمان لیگ است برای ریاست هیأت استان مشکلی ندارد؟ گفت: به لحاظ قانونی مشکلی نیست و می‌تواند ثبت‌نام کند.

معاون اداره کل ورزش و جوانان لرستان بیان کرد: با نظر فدراسیون بعد از پایان امور اداری مربوطه، زمان برگزاری مجمع اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: