• سه شنبه ۱۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-2188-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل ورزش و جوانان خبر داد:

احداث 40 زمین چمن مصنوعی در لرستان

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از احداث 40 زمین چمن مصنوعی در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، علی‌یاور عزیزپور در مراسم کلنگ‌زنی زمین چمن مصنوعی روستای سراب حمام پلدختر با تسلیت ایام شهادت امیرالمومنان، رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد اظهار کرد: این روستا ظرفیت‌های خوبی در بحث ورزش دارد و نیاز است که زیرساخت‌ها را تا حد امکان فراهم کنیم.

وی ادامه داد: بر این اساس از اعتبارات ملی پروژه زمین چمن مصنوعی را در دستور کار قرار دادیم و هدف به بهره‌برداری رساندن پروژه در هفته دولت است.

عزیزپور با بیان اینکه اقدامات خوبی در ورزش استان و شهرستان پلدختر اجرا شده، اضافه کرد: استخر این شهرستان بعد از سال‌ها در دولت تدبیر و امید به بهره‌برداری رسید و چندین پروژه دیگر نیز شروع شده و عملیات اجرایی فعالی دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان افزود: خانه ورزش روستایی در تعدادی از روستاهای شهرستان پلدختر ایجاد شده و می‌شود که بحث تجهیز آنها را در دستور کار داریم.

وی با تأکید بر حمایت جدی از ورزش روستایی، بیان کرد: امروز نیز تجهیزات ورزشی به برخی روستاهای شهرستان داده خواهد شد تا بخشی از نیازهای این بخش فراهم شود.

عزیزپور گفت: درصددیم 40 زمین چمن مصنوعی روستایی در سراسر استان احداث کنیم و با فراهم کردن زیرساخت‌ها، خدمات خوبی به روستاها داشته باشیم تا از مهاجرت به شهر جلوگیری شود. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: