• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-3385-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس شورای نگهبان لرستان مطرح کرد:

نفوذ روح معنوی امام خمينی(ره) در دل آزادگان و مسلمانان عالم

رئیس شورای نگهبان لرستان حیات مسلمانان را در عصر حاضر در گرو ارشادات پیر جماران برشمرد و گفت: روح معنوی امام خمينی(ره) در دل آزادگان و مسلمانان عالم نفوذ کرده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، تیمور سپهوند در مراسم گرامی‌داشت سالروز رحلت بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران در جمع کارکنان اداره‌کل کمیته امداد امام خمینی(ره) با تاکید بر ضرورت شناخت شخصیت امام راحل(ره)، اظهار کرد: حیات مسلمانان جهان به‌ویژه مردم ایران در گرو راهنمایی‌های امام خمینی(ره) است.

وی با بیان این‌که تحولی که انقلاب ایران به رهبری امام خمینی در قرن بیستم به‌وجود آورد تجدید حیات دوباره اسلام است، افزود: انقلاب اسلامی ایران دو مؤلفه قدرتمند دین اسلام و ملت ایران را به جهانیان عرضه کرد.

سپهوند با بیان این‌که انقلاب اسلامی ایران یک اثر معنوی بر آزادگان و مسلمانان جهان داشت، گفت: به همین دلیل تمام توطئه‌های استکبار از همان اوایل انقلاب به سمت کشور نشانه رفت اما با رهبری امام و یاران انقلابی با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خللی به این نظام وارد نشده و روز به روز بر عزت انقلاب در مرزهای خارج افزوده می‌شود.

رئیس شورای نگهبان استان به ویژگی‌های منحصر به فرد رهبری امام خمینی اشاره کرد و افزود: اخلاص، شجاعت، ایمان و روح معنوی امام بود که همه دنیا را تحت‌تاثیر قرار داد.

وی به بهانه‌تراشی استکبار جهانی و مقابله ابرقدرت‌ها به نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: همه مردم ایران با تبعیت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و رهبری جانشین صالح امام امت با استقامت در مقابل هجمه‌های دشمنان می‌ایستند و روز به روز پایه‌های انقلاب مستحکم می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: