• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-3085-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه:

اروپاییان خواسته‌های آمریکا را به زبانی دیگر مطرح می‌کنند

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان این‌که عمده‌ترین شاخص‌های شخصیتی امام خمینی(ره) برگرفته از آیات قرآن بوده است، عمده‌ترین تفکرات امام راحل را ترسیم گرفته از آیه ۱۱۲ سوره انعام دانست.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حجت‌الاسلام شمس‌الله جلیلیان در مراسم گرامی‌داشت سالگرد ارتحال امام راحل(ره) در جمع کارکنان اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره)، با بیان این‌که تفکرات امام خمینی(ره) در استکبارستیزی و مقابله با استعمار ناشی از تقابل جبهه حق و باطل بوده است، اظهارکرد: در دوران کنونی هم مقام معظم رهبری پرچم‌دار جبهه حق در مقابل باطل هستند.

وی با اشاره به آیه ۱۱۲ سوره انعام عمده‌ترین تفکرات امام راحل را ترسیم گرفته از این آیه دانست و افزود: بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران در مسیر حق حرکت کرد.

حجت‌الاسلام جلیلیان احیای اسلام ناب محمدی(ص) در دوران معاصر، قیام برای رضای خدا، تشکیل جبهه سازش‌ناپذیری با استکبار را از خصوصیات بارز امام خمینی(ره) ذکر کرد و افزود: امام با شجاعت در مقابل دشمنان ایستاد و در مسیر حق علیه باطل با هیچ دشمنی مصالحه نکرد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به توانمندی‌های نظام اسلامی در کشور، گفت: ایستادگی امام در مقابل دشمنان دستاوردهای مهمی داشت که در دوران امام مهم‌ترین دستاورد و توکل به خدا آزادسازی خرمشهر بود، آن هم در شرایطی‌که جبهه دشمنان در مقابل نظام صف‌آرایی کردند.

وی به شرایط حساس کنونی کشور در مقابله با استکبار و زیاده‌خواهی دشمنان اشاره کرد و افزود: تفکرات سیاسی امام راحل امروز در جایگاه ولایت توسط مقام معظم رهبری در مسیر مبارزه با ظلم و ستم و حمایت از مسلمانان مظلوم جهان تجلی پیدا کرده است.

حجت‌الاسلام جلیلیان به خروج آمریکا از برجام اشاره و اظهارکرد: خروج آمریکا نشان‌دهنده قدرت نظام اسلامی بوده که تحمل پیشرفت و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نداشتند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان به شرایط اروپائیان در حمایت از برجام اشاره کرد و گفت: اروپا هم مانند آمریکا بخشی از تقسیم‌بندی جبهه استکبار علیه ایران هستند که خواسته‌های آمریکا را به زبانی دیگر مطرح می‌کنند و به‌دنبال خواسته‌های نامشروع آمریکا در برجام هستند.

وی به حمایت مقام معظم رهبری از تیم مذاکره‌کننده در برجام اشاره کرد و افزود: زحمات همه عزیران در تیم مذاکره‌کننده قابل تقدیر است و در شرایط کنونی جای ایراد وارد کردن به تیمی که به تنهایی در مقابل همه ابرقدرت‌ها ایستاد و مذاکره کرد به صلاح نظام نیست.

حجت‌الاسلام جلیلیان عبور از وضعیت کنونی را در تکیه به نیروی جوانان و توانمندی‌های کشور با نقشه راه اقتصاد مقاومتی دانست و خاطرنشان کرد: با وحدت و بهره‌مندی از فرهنگ غنی ولایت و توان نیروهای مسلح کشور امروز ایران اسلامی قوی‌تر از همیشه در منطقه حضور دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: