• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-4914-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

خط راه‌آهن از اراضی شهرک صنعتی دورود می‌گذرد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از جلسه بررسی مشکل تلاقی عبور خط راه‌آهن از اراضی شهرک صنعتی دورود شماره دو با حضور مشاورین طرح راه‌آهن دورود خبر داد.

 به گزارش ایسنا منطقه لرستان، بختیار رازانی بیان کرد: عبور راه‌آهن از شهرک صنعتی می‌تواند یک فرصت و یا یک تهدید قلمداد شود از این جهت می‌تواند فرصت باشد که جهت ترانزیت محصولات واحدهای صنعتی کمک شایانی خواهد کرد اما از سویی از بین بردن اراضی مفید برای استقرار واحدهای صنعتی ممکن است شهرک را با مشکل مواجه کند.

 وی اضافه کرد: در این موضوع برای راه‌آهن و شهرک بایستی معادله به‌صورت برد –برد باشد یعنی هردو پروژه از فرصت‌های مفید همدیگر استفاده کنند.

 این مسئول گفت: پیشنهاد‌های مطرح‌شده در این جلسه در جهت اجرای طرح مذکور با کمترین محدودیت‌ها برای شهرک صنعتی دورود بوده است که مقرر گردید شرکت مشاور ضمن بررسی دقیق مسیر نسبت به اصلاح طرح قبلی اقدام و نتیجه را به این شرکت اعلام نماید.

 

وی تأکید کرد: چنانچه این تلاقی مرتفع نگردد، شهرک صنعتی دورود که کار تملک اراضی آن با مشقت انجام‌شده و در هیچ جای شهرستان امکان ایجاد شهرک به دلیل عدم وجود زمین مناسب وجود ندارد از جنبه انتفاع ساقط خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: