• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-1190-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آزادی زندانیان جرائم غیرعمد لرستان در گرو ۴۰ میلیارد

مدیرعامل ستاد دیه لرستان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد را در گرو ۴۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، توکل شاکرمی گفت: در حال حاضر ۴۰۳ زندانی جرائم غیرعمد در زندان‌های استان هستند که بدهی این زندانیان ۴۰ میلیارد تومان است.

وی ادامه داد: با جمع‌آوری ۲۰ میلیارد تومان به‌صورت نقدی و همچنین رضایت گرفتن از شاکیان و تسهیلات می‌توان این زندانیان را از زندان آزاد کرد.

این مسئول افزود: سال گذشته ۲۷۴ نفر در سطح زندان‌های استان با بدهی ۲۳ میلیارد تومان آزاد شده و به آغوش خانواده بازگشتند که از این میزان بدهی ۱۰ میلیارد تومان به‌صورت نقدی و ۱۳ میلیارد تومان هم از طریق کمک خیرین، رضایت گرفتن از شاکیان و تسهیلات تامین شد.

شاکرمی اضافه کرد: در شهرستان بروجرد ۵۲ نفر زندانی جرائم غیرعمد وجود دارد که یکی‌از این زندانیان خانم و ۵۱ زندانی دیگر آقا هستند که بدهی آنها پنج میلیارد تومان است.

وی با بیان اینکه در جشن گلریزان این شهرستان ۸۰ میلیون تومان به‌صورت نقدی جمع‌آوری شد، افزود: البته بخشی از مبلغ مورد نیاز برای آزادی زندانیان توسط خیرین استانی تامین می‌شود اما خیرینی هم از خارج استان برای کمک به آزادی زندانیان تمایل دارند در این برنامه شرکت کنند که در مجموع می‌توان تعداد بیشتری از زندانیان را آزاد کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: