• یکشنبه ۶ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-1185-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار لرستان:
برای توسعه سیاسی راهی جز تشکیل احزاب نیست

استاندار لرستان معتقد است برای توسعه سیاسی راهی جز تشکیل احزاب نیست.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر سید موسی خادمی در دیدار با خانه احزاب اظهار کرد: کسانی که کار سیاسی می‌کنند انسان‌های ارزشمندی هستند، چراکه این کار هزینه‌ دارد.

وی افزود: در فعالیت‌های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی از هر گروه و سلیقه‌ای حضور دارند و این نیز ارزشمند است.

استاندار لرستان با بیان اینکه حزب در ایران به خوبی رشد نیافته و تقویت نشده ‌است، تصریح کرد: در ایران با توجه به تلاش‌هایی که می‌شود حزب به عنوان چیزی که دوست داریم باشد، فعالیت می‌کند.

وی به فعالیت حزب جمهوری اسلامی در اوایل انقلاب اشاره کرد و گفت: بزرگان نظام که در این حزب فعالیت داشتند، به دلیل مشکلاتی که وجود داشت با دستور حضرت امام(ره) تعطیل شد.

خادمی خاطرنشان کرد: بسیاری از صاحب‌نظران و کسانی که در این مسیر صاحب تجربه هستند اعتقاد دارند که راهی جز تشکیل حزب و حرکت به سمت جریان حزبی نیست.

وی ادامه داد: به دلایل مختلف تاکنون این مهم شکل نگرفته است، اما باید از همه ظرفیت‌های موجود استفاده کرد تا به نتیجه رسید.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه هر حزبی افکار و دیدگاه‌های خاص خود را دارد، بیان کرد: در ایران همه احزاب و گروه‌ها نظرات یکدیگر را تکرار می‌کنند اما به لحاظ حزبی مخالف یکدیگر هستند.

وی تشکیل خانه احزاب را حرکت در مسیر این جریان عنوان کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم از نظرات و ایده‌های اعضای این خانه استفاده کنیم.

خادمی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به انتصابات در استان، اذعان کرد: انتصابات بیشتر مربوط به کارهای مدیریتی است و باید کسانی انتخاب شوند که همراه و همفکر دولت باشند.

وی با بیان اینکه در انتصابات قطعا از نظرات مشورتی استفاده می‌کنیم و این مسئله تاکنون رعایت شده است، تصریح کرد: در نهایت با نگاه سیستمی، مدیران انتصاب می‌شوند و از همه استعداد‌ها و ظرفیت‌ها برای توسعه استان استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: