• پنجشنبه ۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-585-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انتصاب رئیس شورای سیاست‌گذاری بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در لرستان

نماینده ولی فقیه در لرستان به‌عنوان رئیس شورای سیاست‌گذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان منصوب شد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، آیت‌الله سیداحمد میرعمادی طی حکمی از سوی آیت‌الله جنتی، رئیس شورای سیاست‌گذاری تبلیغات اسلامی، به‌عنوان رئیس شورای سیاست‌گذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان لرستان منصوب شد.

متن کامل این حکم به شرح زیر است:

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج سیداحمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و امام‌ جمعه خرم‌آباد؛ با سلام و تحیت، نظر به ضرورت و اهمیت خاص بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مقطع حساس و سرنوشت‌ساز کنونی با تبیین مستدل، باورپذیر و منطقی کارآمدی نظام دینی، دستاوردهای بی‌بدیل نظام مقدس اسلامی برآمده از نعمت الهی احیاگر اسلام ناب محمدی و حضرت امام خمینی(ره) که مستلزم برنامه‌ریزی جامع، فراگیر و بهره حداکثری از تمامی ظرفیت‌ها و هم‌افزایی نهادها و ارگان‌ها، شخصیت‌های حوزوی، دانشگاهی و تشکل‌های مردمی است لذا با عنایت به رسالت خطیر حضرتعالی در جایگاه رفیع نمایندگی ولی‌فقیه در لرستان و امامت جمعه، لطفاً شورایی با عنوان شورای سیاست‌گذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان به ریاست شخص آن جناب و عضویت استاندار محترم، مدیران محترم دیگر ارگان‌ها و نهادهای عضو شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تشکیل و تدابیر لازم مرتبط با موضوع از طریق بومی‌سازی اهداف، راهبردها و خط مشی‌های شورا و ستاد مرکزی را مبذول فرمایید.

توضیح:
الف- ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی محدود به ایام خاص نبوده، مستثنی و متفاوت از فعالیت معارف و همه ساله ستاد برگزاری دهه فجر انقلاب اسلامی، با نگاه به چهار دهه حیات و بالندگی انقلاب اسلامی و با شعار افتخار به گذشته امید به آینده می‌باشد.

ب - دبیرخانه و ستاد اجرایی با مسئولیت رئیس محترم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در دفتر استانی نهاد مستقر خواهد شد.

ج- حوزه فعالیت شورا و ستاد، تمامی شهرستان‌ها و بخش‌های تابعه استان می‌باشد که در نتیجه تشکیل ستادهای مشابه در شهرستان‌ها و بخش‌ها ضروری است.

د- تشکیل ستاد دهه فجر که خروجی فعالیت آن محدود به ایام دهه در بهمن‌ماه می‌باشد کماکان از وظایف ذاتی و قانونی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است لکن در سال‌جاری هم‌افزایی و تعامل تنگاتنگی با شورای سیاست‌گذاری استان خواهد داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: