• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-6785-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار:

مشکل ما در لرستان ایده‌پردازی است/ در حمایت از سرمایه‌گذار بهتر از دیگر مناطق برخورد می‌کنیم

استاندار لرستان گفت: در حمایت از سرمایه‌گذار بهتر از دیگر مناطق برخورد می‌کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه  لرستان، دکتر سیدموسی خادمی در دیدار با سرمایه‌گذار بخش خصوصی با بیان اینکه شما سرمایه‌های کشور هستید که از دانش و سرمایه خود در ایران مایه گذاشته‌اید، افزود: با توجه سختی‌هایی که وجود دارد توانسته‌اید کارهای بزرگی انجام دهید.

وی با اشاره به اینکه اقدام شما برای ما قابل احترام است، ادامه داد: حضور شما سرمایه‌گذاران فرصتی مغتنم بوده که باعث خوشحالی ما و مردم لرستان است.

خادمی بیان کرد: لرستان با توجه به استعدادها، ظرفیت‌ها و منابع طبیعی مانند آبشارها به علت نیاز آینده به بحث آب در کشور حرف اول را خواهد زد بنابراین باید تلاش کنیم که زودتر از آن بتواند از استان‌های برتر باشد.

استاندار لرستان بالفعل کردن استعدادها و ظرفیت‌های استان را مشکل دانست و با بیان اینکه باید در این راستا تلاش کنیم، گفت: مشکل ما ایده پردازی است و در چه باید کردها مسئله داریم. باید با دید و نگاه سرمایه‌گذار نسبت به استان توجه کنیم.

وی اظهار کرد: در استقبال و حمایت از سرمایه‌گذار خصوصا حوزه گردشگری بهتر از دیگر مناطق برخورد می‌کنیم.

اسناندار بیان کرد: سرمایه‌گذاری در این منطقه با توجه به استعدادها و ظرفیت‌های موجود به نفع سرمایه‌گذار بوده و از لحاظ ایجاد اشتغال به سود مردم و استان است.

خادمی با اشاره به اینکه کسانی که در این منطقه سرمایه‌گذاری کرده‌اند راضی بوده‌اند به سرمایه گذاری در کشت و صنعت، لاستیک سازی، فولاد و... اشاره کرد و ادامه داد: استان نیز از این موضوع حمایت می‌کند و در مجموع تم کلی و غالب ما حمایت است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: